Hotel Korona

Hotel Korona

2.05 Ocena 59 użytkowników
Adres:
Zemborzyce Tereszyńskie 97A
20-515 Lublin, lubelskie
Liczba gości: 400
Liczba noclegów: brak danych
Telefon: (81) 503 20 02

Hotel Korona położony jest w okolicy Lublina, niedaleko Zalewu Zemborzyckiego, w sąsiedztwie kompleksu leśnego na czystym ekologicznie terenie.

Gości zapraszamy do apartamentów i pokoi hotelowych o wysokim standardzie, cocktail baru, sauny, sali bilardowej oraz ogrodów. Nasza Restauracja może poszczycić się wykwintną kuchnią i niepowtarzalną atmosferą, którą tworzy stylowy wystrój oraz miła obsługa.


Zajmujemy się kompleksową organizacją imprez:

* bankiety
* konferencje, sympozja i szkolenia
* bale i wesela
* komunie, chrzciny
* wieczory tematyczne
* imprezy promocyjne i firmowe
* ogniska, kuligi


Organizując wesela wychodzimy do Państwa z propozycją spędzenia szczególnego tego wieczoru i nocy w naszych progach. Doświadczenie w organizacji tego typu przyjęć, zrozumienie oczekiwań oraz potrzeb naszych Gości, sprawią, że także z tej oferty będą Państwo zadowoleni. Nasza Restauracja poleca przyjęcia o zróżnicowanym zakresie i charakterze, począwszy od uroczystości kameralnych dla 20-30 osób, aż do dużych Przyjęć Weselnych dla 400 osób o charakterze tradycyjnym zasiadanym, jak i w stylu stołów szwedzkich w klimatyzowanych salach. Wychodząc naprzeciw Państwa oczekiwaniom, Hotel Korona oddał do użytku nową salę Winiarnię.


Sala Winiarnia położona jest w drugim budynku, w części ogrodowej, posiada oddzielne wejście, szatnie i inne pomieszczenia. Przynależy do niej oddzielnyparkingi wjazd, w celu zapewnienia odpowiedniego komfortu i swobody Gości. Niepowtarzalny wystrój i rozwiązania architektoniczne nadają jej zupełnie inny nastrój, tworząc wyjątkowy klimat. Winiarnia jest idealnym miejscem na przyjęcia dla 80-110 osób.


Sala Balowa, która posiada wystrój klasyczny, znajduje się w części frontowej budynku. Zarówno część bankietowa jak i taneczna zostały powiększone i obecnie możemy pomieścić komfortowo do 200 osób.


Wspaniała kuchnia, miła i profesjonalna obsługa poparta długoletnim doświadczeniem w organizowaniu przyjęć weselnych sprawi, że ten wazny dzień pozostanie na długo we wspomnieniach Pary Młodej oraz Gości. Naszym celem jest aby każde wesele było weselem marzeń!


Miło nam poinformować Państwa, iż w roku 2006 otrzymaliśmy wiele pozytywnych opinii na temat świadczonych przez Nas usług. W emailach nadesłanych przez użytkowników serwisów firmy Meteor, nasi Goście zwracali uwagę na miłą obsługę, wzorową czystość, jak również na przyjazną atmosferę. Jako jeden z kilku obiektów, który otrzymał najwięcej bardzo dobrych opinii, uzyskaliśmy Dyplom Uznania za jakość świadczonych usług w 2006 roku.


Przyjęcia weselne 2010 r:
maj, lipiec, wrzesień, październik - 180 zł
czerwiec sierpień - 190 zł
czwartki, piątki, niedziele - 150 zł

Cennik

Cennik usług nie został jeszcze ustalony.
  • Skontaktuj się z właścicielem, w celu uzyskania dodatkowych informacji
  • Przejdź do strony domowej lokalu

Lokalizacja