Hotel Restauracja Jedlina

Hotel Restauracja Jedlina

3 Ocena 87 użytkowników
Adres:
Motycz 331
21-030 Lublin, lubelskie
Liczba gości: 200
Liczba noclegów: brak danych
Telefon: (81) 503 19 19
Strona www: http://www.hoteljedlina.pl

Hotel i restauracja JEDLINA położony jest na wzgórzu w spokojnej, pełnej zieleni miejscowości MOTYCZ, znajdującej się 8 km na zachód od Lublina. Obiekt znajduje się w cichym , spokojnym i urokliwym miejscu z dużym zadaszonym tarasem i atrakcyjnym ogrodem. Istnieje od 1998 roku i jest idealnym miejscem na zorganizowanie wspaniałego wesela czy uroczystości rodzinnych.
Eleganckie wnętrza, profesjonalna obsługa oraz wyśmienite potrawy sprawią, że Państwa uroczystość będzie niezapomnianym wydarzeniem. Do dyspozycji mamy kilka sal dostosowanych do organizacji przyjęć na różną ilość osób i o różnej charakterystyce wnętrz. Nasz hotel przyciąga gości nie tylko pięknym położeniem, z dala od zgiełku ulicznego, ale także przyjemną atmosferą, odczuwalną przez każdego gościa tuż po wejściu. Jest ona zasługą sprawnej, miłej i kulturalnej obsługi i personelu hotelu oraz wyśmienitej kuchni, serwującej smaczne dania kuchni polskiej i nie tylko.

Nasze usługi staramy się dopasować do indywidualnych potrzeb naszych klientów i sprawić aby przyjęcie było niepowtarzalne. Znajdująca się tu Restauracja Jedlina to połączenie stylów i smaków. Nasi Goście mają możliwość zasmakować dań z kuchni staropolskiej, a także śródziemnomorskiej. Zapraszamy rónież gości do eleganckich pokoi gdzie znajdą Państwo chwilę spokoju z dala od wielkomiejskiego zgiełku. Do dyspozycji oddajemy 13 pokoi z łazienką, a w warunkach rodzinnych hotel może pomieścić do 45 osób.

Od początku istnienia hotelu, dbamy o jakość naszych usług , o czym mogą świadczyć powracający do nas Goście. Cały teren jest monitorowany , ogrodzony i chroniony 24/h gdzie znajduje się bezpłatny parking.

Cennik

Cennik usług nie został jeszcze ustalony.
  • Skontaktuj się z właścicielem, w celu uzyskania dodatkowych informacji
  • Przejdź do strony domowej lokalu

Lokalizacja