euroHotel Swarzędz

euroHotel Swarzędz

5 Ocena 18 użytkowników
Adres:
ul. Cieszkowskiego 33
62-020 Swarzędz, wielkopolskie
Liczba gości: 200
Liczba noclegów: brak danych
Telefon: (61) 647 47 47
Strona www: http://www.eurohotel.swarzedz.pl/pl/

euroHotel jest nowopowstałym, wielofunkcyjnym obiektem o wysokim standardzie, położony w Swarzędzu w odległości 10 km od centrum Poznania.
Swarzędz to ważny punkt w komunikacji krajowej jak i zagranicznej. Miasto leży przy międzynarodowej trasie E30 łączącej Wschód Europy z Zachodem, Berlin z Moskwą. Przez gminę biegnie również międzynarodowa droga - nr 5 łącząca Poznań z Gdańskiem.
Bliskość Swarzędza w stosunku do Poznania sprawia, że euroHotel stał się świetną bazą noclegową dla Gości Międzynarodowych Targów Poznańskich.

Do Państwa dyspozycji pozostawiamy komfortowe pokoje 1,2 i 3 osobowe wyposażone w łazienkę (z kabiną prysznicową), TV sat. z radiem i jakże ważny w tych czasach: dostęp do sieci Internet.

euroHotel posiada reprezentacyjne sale bankietowe i konferencyjne. Organizujemy wesela, przyjęcia, komunie, bankiety oraz konferencje.

Zadzwoń i spytaj o naszą ofertę szczegółową
- z pewnością mile Cię zaskoczymy!

W trosce o wygodę gości i bezpieczeństwo ich pojazdów zapewniamy całodobowy strzeżonyparkingdla gości hotelowych. Zapewniamy, iż dokładamy wszelkich starań aby Klienci byli zadowoleni z pobytu w naszym Hotelu.

Cennik

Cennik usług nie został jeszcze ustalony.
  • Skontaktuj się z właścicielem, w celu uzyskania dodatkowych informacji
  • Przejdź do strony domowej lokalu

Lokalizacja