Restauracja Zamkowa

Restauracja Zamkowa

2.9 Ocena 98 użytkowników
Adres:
Plac Zamkowy 1
64-130 Rydzyna, wielkopolskie
Liczba gości: 150
Liczba noclegów: brak danych
Telefon: (65) 538 85 39

Restauracja Zamkowa znajduje się w dawnej rezydencji króla Stanisława Leszczyńskiego oraz książąt Sułkowskich, w zamku w Rydzynie.
Restauracja powstała w roku 1986. Od początku działalności cieszymy się opinią firmy solidnej a także elastycznej. Naszych Klientów przyciągamy nie tylko przystępnymi cenami, ale przede wszystkim dbałością o jakość naszych usług.
Wystrój restauracji dorównuje mianu zamku królewskiego. Ciepłe, pastelowe kolory wnętrz budują wyjątkową atmosferę, w której przyjemnie się ucztuje i miło odpoczywa. Atrakcyjne wnętrza świetnie nadają się do zorganizowania wesela, komunii, przyjęcia okolicznościowego czy też bankietu.

Zapewnimy obsługę gastronomiczną na
* wesele (do 150 osób)
* konferencje (do 250 osób)
* imprezy w plenerze (do 1.000 osób)
* catering (do 5.000 osób)

Specjalizujemy się w organizowaniu uroczystych przyjęć zarówno w naszej restauracji jak i w miejscu przez Państwa wskazanym. Na życzenie możemy dostarczyć potrawy i obsługę. Zapewniamy kompleksową obsługę imprez. Do każdej imprezy podchodzimy indywidualnie. Wieloletnie doświadczenie w organizacji niejednokrotnie bardzo prestiżowych imprez pozwala nam oferować usługi na najwyższym poziomie.
Staramy się zawsze jak najlepiej dostosować do oczekiwań naszych Gości, dlatego koszt imprezy dostosowujemy do Państwa potrzeb.

Kuchnię traktujemy przede wszystkim jako niesamowitą przyjemność tworzenia. Korzystamy głównie z zebranych przez lata przepisów.
W naszym menu króluje wykwintna tradycyjna kuchnia polska. Traktujemy ją z należytym szacunkiem i dlatego wszystkie dania przygotowujemy w oparciu o dobre, lokalne produkty oraz własne przetwory.
Polecamy również pieczenie prosiaków, dzika, indyka w całości, pieczone udźce wieprzowe, ucztę rycerską, bufet wiejski. Oprócz wymienionych w menu potraw i dodatków zamówić można zestawy skomponowane według indywidualnych upodobań.

Cennik

Cennik usług nie został jeszcze ustalony.
  • Skontaktuj się z właścicielem, w celu uzyskania dodatkowych informacji
  • Przejdź do strony domowej lokalu

Lokalizacja