Hotel Zamek

Hotel Zamek

3.3 Ocena 22 użytkowników
Adres:
ul. Zamkowa 2
77-100 Bytów, pomorskie
Liczba gości: 100
Liczba noclegów: brak danych
Telefon: (59) 822 20 94
Strona www: http://www.hotelzamek.com.pl/

Hotel "Zamek" położony jest na Ziemi Bytowskiej, w jednym z najbardziej malowniczych regionów na Kaszubach. Do kompleksu hotelowego należy również restauracja "Zamek", znajdująca się w stylowych pomieszczeniach, nawiązujących do czasów średniowiecznych oraz tradycji regionalnych, a w której serwowane są dania firmowe, np. "Talerz zamkowy", dania kaszubskiej kuchni regionalnej oraz potrawy kuchni międzynarodowych. W Hotelu „Zamek” organizowane są konferencje, seminaria, imprezy integracyjne, spotkania biznesowe, jak rónież WESELA.


Koszt wyżywienia przyjęcia weselnego wynosi od 130 zł / osobę i zawiera :
- obiad,
- kolację gorącą,
- kolację zimną

Cena noclegu dla gości ( w różnych pokojach ) wynosi 80 zł / osoba, przy wynajmie minimum 20 pokoi, natomiast nocleg dla Pary Młodej w apartamencie gratis! Dla dzieci 100 % zniżki ( dostawki ).

Wesele może odbywać się w restauracji lub na dziedzińcu zamkowym, w oprawie rycerskiej lub w stylu kaszubskim, a dodatkowo możemy zapewnić dodatkowe atrakcje!

Oto przykładowy program wesela w oprawie rycerskiej :
- Prowadzenie weselnego orszaku od kościoła do zamku przez dwóch rycerzy jadących konno,
- Przejazd Młodej Pary bryczką
- Przywitanie Pary Młodej chlebem i solą przy bramie przez bractwo rycerskie,
- Strzelanie Pary Młodej z łuku do baloników z życzeniami
- Porwanie Panny Młodej
- Walka o Pannę Młodą
- Otrzęsiny Pana Młodego w dybach
-
Sesja zdjęciowa
- Życzenia dla Pary Młodej od rycerzy BHG
- Rycerska awantura i bitwa

W wersji z oprawą regionalną powitanie odbywa się na dziedzińcu w wiejskim stylu ( stół wiejski jako lunch), przez kapelę kaszubską. Zależnie od wersji serwowane jest menu zamkowe lub regionalne.


Koszty dodatkowych atrakcji:
Zespół muzyczny - 1200zł (może być Państwa propozycja)
Bractwo rycerskie - od 1500 zł do 2000 zł
Kapela kaszubska (20 osób 1 godz.) - 1300 zł
Limuzyna Lincoln – wypożyczenie do 3 godz. – 1000 zł

Pokoje
Noclegi na Kaszubach - hotel w zamku dysponuje jednym apartamentem, 22 pokojami dwuosobowymi i 7 pokojami jednoosobowymi. Wszystkie pokoje są wyposażone w łazienki, sanitariaty, telefony i TV SAT. Do szczególnie urokliwych należą dwupoziomowe pokoje położone na wysokości średniowiecznego ganku obronnego, gdzie dla wygody klientów, znajdują się dodatkowe miejsca noclegowe. ( 2 + 1 lub 2 + 2 ). Na terenie całego hotelu bezpłatny internet Wi-Fi. Noclegi, kwatery, pokoje Bytów - zapraszamy.

Restauracja
Do kompleksu hotelowego należy także restauracja "Zamek", znajdująca się w stylowych pomieszczeniach, nawiązujących do czasów średniowiecznych oraz tradycji regionalnych. W restauracji serwowane są dania firmowe, np. "Talerz zamkowy", dania kaszubskiej kuchni regionalnej oraz potrawy kuchni międzynarodowych. 80 miejsc, ogród letni - 100 osób.

Oferta
W Hotelu „Zamek” organizujemy konferencje, seminaria, imprezy integracyjne, spotkania biznesowe Hotel "Zamek" w Bytowie oferuje Państwu, oprócz noclegu w historycznym miejscu, pakiety konferencyjne (mamy sale konferencyjne), wesela, bankiety - organizacje wesel i bankietów. Organizujemy także aktywny wypoczynek w postaci spływów kajakowych, wycieczek rowerowych, zabawy w paintball, wspinaczką i zjazdy na linie, walki rycerskie, spotkania z tradycją kaszubską : muzyka, potrawy, stroje.

Zapraszamy!

Cennik

Cennik usług nie został jeszcze ustalony.
  • Skontaktuj się z właścicielem, w celu uzyskania dodatkowych informacji
  • Przejdź do strony domowej lokalu

Lokalizacja