Restauracja Morina

Restauracja Morina

2.15 Ocena 38 użytkowników
Adres:
ul. Obwodowa 16
84-240 Reda, pomorskie
Liczba gości: 70
Liczba noclegów: brak danych
Telefon: (58) 678 68 15

Restauracja Morina zaprasza do organizacji różnego rodzaju imprez okolicznościowych, takich jak chrzciny, przyjęcia komunijne, urodziny, wesela, czy też uczty przy stole szwedzkim. Dysponujemy salą weselną na ok. 70 osób, jak również dużą wiatą z paleniskiem mieszczącą wewnątrz ok 150 osób. Jest ona świetnym miejscem na organizację imprez biesiadno-grillowych i integracyjnych.
Zajmujemy się również organizacją wesel na świeżym powietrzu - pod gołym niebem. Zapraszamy do miłej i kameralnej restauracji o stylowym wnętrzu, w której serwujemy smaczne dania kuchni europejskiej. Na terenie ogródka znajduje się także ogrodzony plac zabaw dla dzieci oraz mnóstwo atrakcji dla najmłodszych. Zajmujemy się również świadczeniem usług w zakresie wynajmu karocy lub bryczki wraz z woźnicą, do obsługi orgaznizowanych dla Państwa imprez.

Para młoda do naszej restauracji przywożona jest karocą, która zaprzężona jest w parę pięknych koni. Otoczenie wspaniałej przyrody oraz zwierząt z pewnością wzbogaci fotografie z Państwa uroczystości.

Cennik

Cennik usług nie został jeszcze ustalony.
  • Skontaktuj się z właścicielem, w celu uzyskania dodatkowych informacji
  • Przejdź do strony domowej lokalu

Lokalizacja