Bartlowizna

Bartlowizna

3.2 Ocena 14 użytkowników
Adres:
ul. Nadbiebrzańska 32
19-110 Goniądz, podlaskie
Liczba gości: 300
Liczba noclegów: brak danych
Telefon: (85) 738 06 30
Strona www: http://www.biebrza.com.pl/

BARTLOWIZNA to kompleks hotelowo - gastronomiczny z około 100 miejscami noclegowymi, pięknie zagospodarowanym terenem i BIEBRZAŃSKIM CENTRUM KONFERENCYJNYM. Kompleks położony jest w miejscowości Goniądz w północno - wschodniej Polsce w otulinie Biebrzańskiego Parku Narodowego. Przepiękna okolica DOLINY BIEBRZY, jej fauna i flora gwarantuje niezapomniane wrażenia i oryginalne przygody. Niepowtarzalny klimat wnętrza hotelowego tworzy unikalna kolekcja zegarów, obrazów oraz porcelany. Bazę gastronomiczną stanowią stylowa jadalnia oraz Gospoda Bartla z ciekawą aranżacją wnętrza, nawiązującą do bogactwa otaczającej ją przyrody. Spotkanie z naturą rozpoczyna się już na terenie ośrodka będącego szlachetnym parkiem wraz z kompleksem stawów wędkarskich z licznymi miejscami do relaksu i odpoczynku jak altany, oczka wodne czy mała architektura. Wygodny dostęp do rzeki ułatwia molo. Jest tu cisza i spokój z dala od komunikacyjnych szlaków.
W Gospodzie Bartla organizujemy tradycyjne przyjęcia weselne nawet do 300 osób. Suto zastawione stoły dla gości, polskie zwyczaje, wyśmienita staropolska kuchnia, huczna zabawa do rana oraz swojska atmosfera to główne atuty tego typu przyjęcia.
Organizujemy szereg imprez o charakterze rodzinnym jak chrzciny, komunie, rocznice ślubu oraz wszelkiego typu imprezy okolicznościowe wieczory panieńskie, kawalerskie czy też spotkania firmowe i koleżeńskie.
Rozkosze podniebienia, czyli jak dziś będziemy Ciebie, drogi Gościu kulinarnie rozpieszczać
W czasach masowej produkcji żywności, coraz trudniej o smaczne, zdrowe i różnorodne posiłki. Nasza oferta to prawdziwy rarytas - ŻYCZYMY SMACZNEGO!!! Szef kuchni poleca doskonałej jakości wyroby własne (także na wynos) oraz wyśmienite potrawy regionalne.
Dania Regionalne - specjalnością Bartlowizny są kartacze, wielokrotnie nagradzane wyborne danie regionalne. Ale zapewne warto też spróbować: baby ziemniaczanej, kaszanki swojskiej, smacznych pierogów, dziczyzny, a na deser nalewek i pysznych domowych wypieków.
Świeże Ryby
- cóż może być przyjemniejszego dla podniebienia od smacznych, świeżych ryb przygotowanych przez naszych kulinarnych mistrzów.

Za przygotowywane i serwowane regionalne wyroby otrzymaliśmy tytuł Arcymistrza Dobrych Praktyk Gastronomicznych.

Cennik

Cennik usług nie został jeszcze ustalony.
  • Skontaktuj się z właścicielem, w celu uzyskania dodatkowych informacji
  • Przejdź do strony domowej lokalu

Lokalizacja