Pałac w Leźnie

Pałac w Leźnie

3.25 Ocena 81 użytkowników
Adres:
ul. Leźno 45
80-298 Gdańsk, pomorskie
Liczba gości: 120
Liczba noclegów: brak danych
Telefon: (58) 523 20 90
Strona www: http://www.palacwleznie.pl/

W stylowych wnętrzach Pałacu w Leźnie mogą Państwo zorganizować wesele z udziałem do 120 osób. Największa sala restauracyjna mieści blisko 60 osób, a pozostałe sale mogą pomieścić po 30 osób każda. Sala balowa prowadzi na taras i do przepięknie utrzymanego parku, w którym Goście mogą złapać chwilę oddechu podczas hucznego przyjęcia. Bogate i wyśmienite menu przygotowywane jest od 300 zł od osoby brutto, a dzieci do lat 5 bawią się na weselu gratis!
Zapewniamy profesjonalną obsługę kelnerską elegancko serwującą wykwintne dania. Na Państwa życzenie po północy możemy podać gorące dania w parkowych altanach. Restauracja Pałac w Leźnie mieści się w dwóch stylowych salach Pałacu: Sali Złotej, mogącej pomieścić uroczystości do około 60 osób oraz Sali Zielonej, kameralnej do 30 osób. Restauracja specjalizuje się w kuchni polskiej, staropolskiej i europejskiej. W pałacowej winiarni leżakują takżedoskonałe wina z całego świata.
Państwu Młodym w prezencie ślubnym od Pałacu i Restauracji zapewniamy:
*Apartament dla Nowożeńców
* Nocleg Pod Gwiazdami
* Chleb powitalny
* Sale balowe
* Śniadanie podane do apartamentu
Promocja Wesel w okresie od października do kwietnia menu weselne już od 220 zł. Promocja nie dotyczy Świąt Bożego Narodzenia, Sylwestra oraz Świąt Wielkiej Nocy.

Cennik

Cennik usług nie został jeszcze ustalony.
  • Skontaktuj się z właścicielem, w celu uzyskania dodatkowych informacji
  • Przejdź do strony domowej lokalu

Lokalizacja