Restauracja Renes

Restauracja Renes

2.05 Ocena 30 użytkowników
Adres:
ul. Upalna 68 A
15-668 Białystok, podlaskie
Liczba gości: 100
Liczba noclegów: brak danych
Telefon: (85) 661 11 17

Restauracja Renes zlokalizowana jest w Białymstoku przy ulicy Upalnej 68a. Jest w centrum osiedla Słoneczny Stok. Do dyspozycji naszych klientów - bezpośrednio przed wejściem do lokalu - pozostawiamy parking. Polecamy swoje usługi gastronomiczne typu: wesela, bankiety, imieniny, chrzciny, komunie i inne. Posiadamy klimatyzowaną salę dla 100 gości. Zapewniamy profesjonalną obsługę, miłą atmosferę, bardzo atrakcyjne ceny i tradycyjne dania polskie.

Marzymy o tym, aby ten dzień, w którym mówimy sobie sakramentalne "Tak" był jedyny i niepowtarzalny. Pragniemy pamięć o nim zachować na zawsze. Dzień ten powinniśmy przeżyć uroczyście a zarazem radośnie. Jeżeli pragną Państwo zorganizować takie właśnie przyjęcie weselne, zapraszamy do Nas.
Na progu restauracji nowożeńcy witani są przez rodziców chlebem i solą. Aby Panna Młoda miała lekkie życie, Pan Młody powinien przenieść ją na rękach przez próg restauracji, gdzie czekają na nich goście. Po toaście za zdrowie oraz pomyślność, nowożeńcy rzucają za siebie puste kieliszki. Jeżeli się rozbiją, czekają ich lata szczęśliwego i dostatniego życia. Pierwszy taniec na parkiecie należy do Młodej Pary. W jego trakcie nie mogą pomylić kroków, oznaczałoby to bowiem, że we wspólnym życiu też nie będą iść zgodnym krokiem.

Każde wesele wymaga indywidualnego podejścia do spraw organizacyjnych. Oczywiście nie ma żadnego ustalonego toku organizacyjnego, ale zawsze postępuje się uwzględniając zdobyte doświadczenia oraz propozycje i życzenia klientów. Proponujemy Państwu dobrze sprawdzony i akceptowany przez większość klientów następujący przebieg uroczystości weselnej:
(Zaproponowane godziny są tylko dla przykładowymi dla przebiegu imprezy. Dla różnych klientów będą one oczywiście różne)
Przyjazd gości pod restaurację i oczekiwanie na parę młodą (~18:00).
Przyjazd Państwa Młodych (~18:05).
Powitanie Państwa Młodych chlebem i solą przez rodziców.
Tradycyjne stłuczenie kieliszków o ziemię.
Przeniesienie Pani Młodej przez Pana Młodego przez próg.
Wejście gości weselnych i poczęstunek szampanem.
Wzniesienie toastu za zdrowie Młodej Pary i odśpiewanie "Sto lat".
Podanie pierwszego dania gorącego (~18:30).
Pierwszy taniec Młodej Pary.
Wyjazd Państwa Młodych na plener zdjęciowy dzienny.
Podanie drugiego dania gorącego (~20:00).
Podanie trzeciego dania gorącego (~21:30).
Wyjazd Państwo Młodych na plener zdjęciowy nocny.
Podanie czwartego dania gorącego (~23:30).
Rozpoczęcie tradycyjnych oczepin (~0:00).
Krojenie tortu (~1:00).
Podanie piątego dania gorącego (~1:30).

Nie pobieramy dodatkowych opłat za szatnie, toalety oraz miejsce parkingowe tuż przed budynkiem. Na miejscu istnieje możliwość bezpłatnego zamawiania taxi. Do przechowywania alkoholu wydzielone jest oddzielne pomieszczenie, do którego dostęp posiada jedna osoba. Posiadamy oddzielną salę przeznaczoną do wyjścia na papierosa.

Cennik

Cennik usług nie został jeszcze ustalony.
  • Skontaktuj się z właścicielem, w celu uzyskania dodatkowych informacji
  • Przejdź do strony domowej lokalu

Lokalizacja