Hotel Laguna

Hotel Laguna

4.6 Ocena 57 użytkowników
Adres:
ul. Wczasowa 4
16-300 Augustów, podlaskie
Liczba gości: 150
Liczba noclegów: brak danych
Telefon: (87) 643 13 55

Centrum Hotelowe Laguna znajduje się bezpośrednio nad brzegiem jeziora Necko w Augustowie. Ustronnie usytuowany obiekt otaczają iglaste lasy, które stanowią doskonały filtr oczyszczający, a także wzbogacają powietrze w tlen, olejki eteryczne oraz fitocydy. Powietrze tworzy doskonały mikroklimat, zapewniając wspaniały wypoczynek. Dogodne położenie sprawia, iż jest to idealne miejsce do organizacji wesel. Jest to miejsce którego niepowtarzalny wystrój zachwyca swoim stylem, a unikalny klimat zachęca do ponownego odwiedzenia i polecenia znajomym.

Niezwykła atmosfera oraz profesjonalna obsługa połączone z najwyższym poziomem usług tworzą idealne miejsce zarówno do pracy jak i wypoczynku. Ciepłe i przytulne wnętrze, wysoki standard oraz konkurencyjne ceny wyróżnią nas spośród hoteli.

Laguna oferuje profesjonalną organizację i realizację imprez okolicznościowych takich jak: wesela, komunie, chrzciny, imieniny, urodziny, rocznice, studniówki, bankiety oraz wiele innych. Wysoki standard obsługi gości łączymy z konkurencyjnymi cenami, wyśmienitą kuchnią oraz atrakcyjnym otoczeniem naszego Centrum Hotelowego. Proponujemy potrawy kuchni regionalnej oraz dania rybne.

Chińska Sala Bankietowa
Z wielka przyjemnością zapraszamy wszystkich gości do Restauracji, gdzie od wczesnych godzin rannych serwujemy śniadania w formie stołu szwedzkiego.
Chińska Sala Bankietowa to lokal klimatyzowany o wysokim standardzie. Jej elegancki orientalny wystrój i przytulna atmosfera sprzyjają organizacji spotkań biznesowych, przyjęć, bankietów, wesel, komunii i innych imprez okolicznościowych.

Restauracja Myśliwska
Restauracja Myśliwska jest to klimatyzowany, przeszklony, pełen zieleni i myśliwskich trofeów lokal. Serwujemy tu wyśmienite dania kuchni regionalnej. To królestwo dobrej kuchni, gdzie zarówno kulinarni tradycjonaliści, jak i poszukiwacze nowych smaków znajdą coś dla siebie.
Sobotnimi wieczorami restauracja przekształca się w Klub Nocny, który zapewnia swoim Gościom dobrą zabawę przy muzyce na żywo. Bogaty wybór drinków pozwala odprężyć się po ciężkim dniu szkoleń i konferencji.

Catering
Zajmujemy się cateringiem w szerokim zakresie. Zapewniamy profesjonalną obsługę firm i instytucji. Zapewniamy pełną obsługę gastronomiczną na najwyższym poziomie. Proponujemy bogate i zróżnicowane menu, które zawsze dopasowujemy do wymagań klienta.

Cennik

Cennik usług nie został jeszcze ustalony.
  • Skontaktuj się z właścicielem, w celu uzyskania dodatkowych informacji
  • Przejdź do strony domowej lokalu

Lokalizacja