Hotel Polonia

Hotel Polonia

5 Ocena 43 użytkowników
Adres:
ul. Mazurska 4
16-300 Augustów, podlaskie
Liczba gości: 140
Liczba noclegów: brak danych
Telefon: (87) 643 28 67
Strona www: http://www.polonia-hotel.pl/

Szanowni Państwo,
Ślub to czas, gdy zakochani dzielą się swoim szczęściem z całą rodziną oraz najbliższymi znajomymi – zawarcie małżeństwa jest także świetną okazją do ucztowania...
Pragniemy spełnić marzenia Młodych Par o wspaniałym i niepowtarzalnym przyjęciu weselnym, wspominanym przez wszystkich gości oraz dopracowanym w najmniejszym szczególe. Z przyjemnością podejmiemy się organizacji tak ważnej w życiu każdej Młodej Pary uroczystości.

SALA BANKIETOWA

Przyjęcia weselne organizujemy w eleganckiej sali „Kremowej”. W rozplanowaniu sali oraz ustawieniu stołów pomoże Państwu doświadczony personel. Oferujemy dwie sale: dla 60 i 140 osób.
MENU WESELNE
Menu weselne skomponowano tak, aby zadowolić największych smakoszy oraz najbardziej delikatne podniebienia. Dania serwowane przez naszego Szefa Kuchni rozpływają się w ustach, co będą mieli Państwo okazję sprawdzić sami. Wszelkie pytania lub sugestie przyjmujemy z dużą atencją. Chętnie służymy Państwu pomocą
NOCLEGI
Wszystkim Gościom weselnym proponujemy specjalne ceny noclegów. Oddajemy do Państwa dyspozycji 27 pokoi dwuosobowych z pełnym węzłem sanitarnym oraz Tv, a rano zapraszamy na przepyszne śniadanie serwowane w hotelowej restauracji (wliczone w cenę noclegu.)
PREZENT

Młoda Para otrzyma od nas w prezencie Apartament z mini SPA, na tę jedyną i niepowtarzalną noc poślubną, a następnego dnia podamy śniadanie wprost do małżeńskiego łoża.
DEKORACJA

Hotel zapewnia standardową dekorację sali, stołów i bufetów, jednakże jeśli marzą państwo o specjalnej oprawie wizualnej, współpracujące z nami dekoratorki chętnie wyczarują dla Państwa coś wyjątkowego.
DODATKOWE USŁUGI

Współpracujemy z wieloma Firmami, które tworzą oprawę muzyczną wesel, wynajmują samochody, przygotowują dekoracje - nasz Konsultant Ślubny doradzi Państwu oraz pomoże w doborze środków do stworzenia wymarzonej atmosfery.
KONTAKT

Mamy nadzieję na zainteresowanie naszą ofertą. W razie pytań lub wątpliwości prosimy o kontakt

www.polonia-hotel.pl
www.hotel-polonia.augustow.pl
tel/fax. 87 643 28 67
tel. 87 644 22 44

Cennik

Cennik usług nie został jeszcze ustalony.
  • Skontaktuj się z właścicielem, w celu uzyskania dodatkowych informacji
  • Przejdź do strony domowej lokalu

Lokalizacja