Sala bankietowa Red Diamond

Sala bankietowa Red Diamond

1.8 Ocena 25 użytkowników
Adres:
Stare Koluszki 9
95-060 Brzeziny, łódzkie
Liczba gości: 250
Liczba noclegów: brak danych
Telefon: (46) 874 04 65

Zaledwie 25 km od centrum Łodzi znajduje się sala bankietowa Red Diamond. Eleganckie i nietypowe wnętrza zachwycają swym urokiem i przytulnym klimatem. Red Diamond to ponad 700 m2 przestrzeni, która pomieści ponad 200 osób. Niezwykły klimat tego miejsca czuć wszędzie, począwszy od sali balowej po elegancko ozdobioną obrazami i stylowymi meblami jadalnię. Nasza sala została stworzona do organizacji ślubów, uroczystości komunijnych, chrztów, bankietów, konferencji, balów sylwestrowych i walentynkowych oraz wielu innych ciekawych imprez.

Przyjęcie weslne
Proponujemy Państwu 5 gorących posiłków podczas całego wieczoru. Nasze dania są urozmaicone różnymi rodzajami mięs, surówek oraz dodatków skrobiowych (ziemniaki gotowane, pieczone, puree etc.). Oferujemy bogate menu zimnych przekąsek i zakąsek, ponad 20 rodzajów. Staramy się zaspokoić wymagania naszych Gości dostosowując się do ich gustów kulinarnych. Nasi Klienci mogą stworzyć od podstaw na życzenie własne menu. Istotnym atutem jest to, że wszystkie nasze dania nie są porcjowane, a wyroby cukiernicze wytwarzamy na miejscu. Napoje zimne i gorące serwujemy bez ograniczeń w trakcie trwania całej uroczystości. Fontanna czekoladowa wraz z owocowym fondue będzie wspaniałym urozmaiceniem menu.
Cena od 155zł/os.
Dla par organizujących wesele w piątek udzielamy 15% rabat.

Poprawiny
Proponujemy Państwu 3 gorące posiłki, a co najważniejsze świeżo przyrządzone i inne niż w dniu przyjęcia. 15 -scie rodzajów przekąsek i zakąsek. Napoje gorące podajemy bez ograniczeń.

Catering
Świadczymy również usługi cateringowe w szerokim zakresie poprzez organizację imprez w miesjcu wskazanym przez Klienta czy też dowóz gotowych dań pod wskazany adres.

Cena od 120zł/os.

Cennik

Cennik usług nie został jeszcze ustalony.
  • Skontaktuj się z właścicielem, w celu uzyskania dodatkowych informacji
  • Przejdź do strony domowej lokalu

Lokalizacja