Cud Miód

Cud Miód

2 Ocena 9 użytkowników
Adres:
al. Włókniarzy 151
91-089 Łódź, łódzkie
Liczba gości: 200
Liczba noclegów: brak danych
Telefon: 0 607 451 400

Restauracja Cud Miód ustytuowana w Łodzi przy al. Włókniarzy jest prawdziwą perełką okolicy. Polska kuchnia, której potrawy cieszą się powszechną popularnościa jest dziedzictwem wiekowej tradycji. Goszcząc w Cud Miód mamy okazję skosztować dań przyrządzanych według dawnych staropolskich receptur: żury, barszcze, własnego wyrobu pierogi, kołduny, pyzy, swojski chleb i domowego wypieku ciasta. Duży wybór mięs z drobiu, wieprzowiny, wołowiny, jagnięciny czy dziczyzny, bogactwo ryb oraz innych specjałów zaspokoi podniebienia smakoszy. Restauracja Cud Miód to doskonałe miejsce na organizację wszelkiego rodzaju imprez okolicznościowych jak wesla.
Dostosowując się do potrzeb naszych klientów komponujemy menu z dań które podajemy w karcie, jak również jesteśmy otwarci na sugestie oraz specjalne zamówienia takie jak pieczony prosiak czy pieczony dzik. Dania te są krojone na oczach gości przez naszego szefa kuchni.

Obok perfekcyjnej organizacji i miłej atmosfery, kolejnym atutem naszego lokalu są przytulnie urządzone pokoje gościnne o wysokim standardzie. Wszystkie pokoje zostały wyposażone w telewizory LCD wraz z zainstalowanym pakietem Cyfra+. Nasi goście mogą również korzystać z szybkiego bezprzewodowego internetowego łącza. Ponadto każdy pokój posiada łazienkę, wyposażoną w kabinę prysznicową i suszarkę do włosów. Niewątpliwą atrakcją największego apartamentu jest prywatny taras z widokiem na panoramę miasta. Serdecznie zapraszamy do korzystania z naszej oferty. Panuje bowiem u nas atmosfera otwartego Polskiego Domu.

Cennik

Cennik usług nie został jeszcze ustalony.
  • Skontaktuj się z właścicielem, w celu uzyskania dodatkowych informacji
  • Przejdź do strony domowej lokalu

Lokalizacja