Sala weselna VIVAT

Sala weselna VIVAT

2.05 Ocena 96 użytkowników
Adres:
Grunwald 9
95-070 Aleksandrów Łódzki, łódzkie
Liczba gości: 120
Liczba noclegów: brak danych
Telefon: (42) 712 85 68

Zajmujemy się organizacją wesel, komunii oraz innych przyjęć okolicznościowych.Sala Weselna VIVAT jest nowoczesnym, wolnostojącym budynkiem położonym w miejscowości Grunwald niedaleko Łodzi i Aleksandrowa Łódzkiego.
Sąsiedztwo lasów o także podmiejski charakter okolicy sprawiają, że przyjemnie się tu bawi i wypoczywa. Sala posiada klimatyzację, ochronę oraz monitoring. Ogrodzonyparkingoraz ogród sprawiają, że goście mogą czuć się tu swobodnie. Do dyspozycji Państwa Młodych oddajemy dwa pokoje. Nasze atuty to przygotowywane na miejscu smaczne posiłki oraz miła obsługa. Istnieje możliwość zorganizowania grilla, ogniska lub też pokazu sztucznych ogni.
Sala bankietowa jest w stanie pomieścić 120 gości. W jej głównej części znajduje się scena dla orkiestry. Stoły zazwyczaj ustawiane są dookoła sali, pod ścianami, w części centralnej jest miejsce dla tańczących. Podłoga wyłożona została antypoślizgowym gresem. Sala posiada nowoczesny wystrój oraz dobrą akustykę.

Wszystkie potrawy są przgotowywane na miejscu przez profesjonalny zespół kucharzy.
W cenie menu weselnego proponujemy:
powitanie chlebem i solą
toast szampanem
4 dania gorące
12 rodzajów zimnych przekąsek
napoje zimne i gorące
deser
ciasta
owoce.

Weselne menu ustalane jest wspólnie z Państwem Młodymi i stanowi załącznik do umowy. Za dodatkową opłatą można zamawiać tzw. dania specjalne jak pieczony prosiak, stół wiejski, ryby faszerowane w całości, pieczone kurczaki stylizowane na dzikie ptactwo itp.

Cennik

Cennik usług nie został jeszcze ustalony.
  • Skontaktuj się z właścicielem, w celu uzyskania dodatkowych informacji
  • Przejdź do strony domowej lokalu

Lokalizacja