Hotel Slavia

Hotel Slavia

2.45 Ocena 93 użytkowników
Adres:
ul. Promenada Gwiazd 34
72-500 Międzyzdroje, zachodniopomorskie
Liczba gości: 350
Liczba noclegów: brak danych
Telefon: (91) 328 01 06

Slavia Międzyzdroje jest apartamentowcem o standardzie hotelu dwugwiazdkowego. Nasz obiekt usytuowany jest na nadmorskiej promenadzie w spokojnej i cichej części Międzyzdrojów. Bezpośrednie zejście na plażę oraz sąsiedztwo Wolińskiego Parku Narodowego jest idealnym miejscem na wypoczynek.

Ten dzień jest tylko dla Was!
Romantyczne, piękne i długo oczekiwane marzenie spełnia się – wybraliście Dzień Waszego Ślubu. Będzie to bardzo ważny Dzień dla Was i Waszych Bliskich, bowiem w jednej chwili połączą się Wasze serca, życia oraz rodziny. Zasługujecie na to, by ten Dzień, był takim, o jakim zawsze marzyliście.
Przygotowania do ceremonii zaślubin pochłaniają dużo czasu a także energii. Angażują uczucia, emocje i myśli. Nasza firma doskonale rozumie potrzeby Młodych Par i oferuje szeroką gamę usług w zakresie planowania i organizacji tego pięknego Dnia zgodnie z Państwa oczekiwaniami. Nasi pracownicy to specjaliści w organizacji przyjęć, zorganizowaliśmy już 300 przyjęć weselnych.

Na miejscu udostępnimy Państwu potrzebne kontakty do orkiestr, kamerzystów, kwiaciarni a nawet pomożemy w wyborze kościoła. Napoje oraz alkohol organizujecie Państwo we własnym zakresie.

Cennik

Cennik usług nie został jeszcze ustalony.
  • Skontaktuj się z właścicielem, w celu uzyskania dodatkowych informacji
  • Przejdź do strony domowej lokalu

Lokalizacja