Biały Bór

Biały Bór

3.55 Ocena 82 użytkowników
Adres:
Biały bór 68a
86-300 Grudziądz, kujawsko-pomorskie
Liczba gości: 350
Liczba noclegów: brak danych
Telefon: (56) 468 29 74

Nazwa Biały Bór, nawiązuje do rzeczywistości, gwarantując ciszę, spokój, intymność oraz izolację od ciekawskiego otoczenia, w ciekawym zakątku otoczonym lasem.
Do dyspozycji gości, nie tylko hotelowych, jest zamknięty (za bramą), strzeżony parking, który może pomieścić kilkadziesiąt samochodów.
Niekwestionowaną zaletą Biełego Boru jest gastronomia. Wieloletnienie doświadczenieniu w „branży mięsnej” właściciela, a także gwarancjia najwyższej jakości surowca oraz bogatej i różnorodnej oferty są dodatkowym atutem. W gastronomii Białego Boru nie funkcjonuje pojęcie „gramatury kotleta”, gdyż ilość i jakość idą tu zawsze w parze. Istnieje także możliwość, aby po obustronnych ustaleniach, spełnione zostało każde marzenie, każdy kaprys i wymóg, w przypadku w którym klient nie chce skorzystać z kilku wariantów gotowych propozycji, dotyczących konstrukcji, kolejności i szeroko pojętego menu. Oznacza to, że można zostać moderatorem każdej uroczystości, od menu począwszy, do scenografii (wystrój wnętrz), obejmującej nawet kolor serwetek, skończywszy.
Biały Dwór gwarantuje, że jeśli zajdzie taka potrzeba, to istnieje możliwość skorzystania z oferty najlepszych cukierników, różnorodnych zespołów grających muzykę taneczną, a także kontaktu z agencją impresaryjną, która może zaprosić na dowolną uroczystość gwiazdę estrady lub atrakcyjnego gościa.

Cennik

Cennik usług nie został jeszcze ustalony.
  • Skontaktuj się z właścicielem, w celu uzyskania dodatkowych informacji
  • Przejdź do strony domowej lokalu

Lokalizacja