HOTEL TRAWA

HOTEL TRAWA

1.5 Ocena 11 użytkowników
Adres:
ul. Szczecińska - Stare Bielice 7 A
76-039 Koszalin, zachodniopomorskie
Liczba gości: 150
Liczba noclegów: brak danych
Telefon: (94) 316 32 15
Strona www: http://www.hoteltrawa.pl/

Hotel Trawa*** to nowoczesny obiekt, który dysponuje 26 -ma pokojami, salą konferencyjną (wyposażoną w profesjonalny sprzęt audio-video), restauracją, całodobowym drink barem, basenem krytym, sauną, kortem tenisowym.

Część gastronomiczna naszego hotelu obejmuje trzy sąsiadujące ze sobą pomieszczenia, które mogą się łączyć w przestronną salę z dużymi nowoczesnymi przeszkleniami. Wspólnie cała restauracja dysponuje 150-ma miejscami konsumpcyjnymi, w której Szef Kuchni oferuje wyśmienite i elegancko serwowane dania kuchni regionalnej oraz specjały z różnych stron świata. Obok potraw niezwykle oryginalnych, w karcie dań znaleźć można doskonale przyrządzone potrawy klasyczne. Uzupełnieniem tego bogatego menu są dania przygotowywane specjalnie z myślą o najmłodszych.

Wyśmienita kuchnia i najwyższa jakość obsługi, w akompaniamencie nastrojowej muzyki sprawią, że chwile spędzone w restauracji Hotelu Trawa *** nasi Goście zapamiętają na długo i zechcą do nas powrócić. Na Państwa życzenie możemy skomponować specjalne menu. Karcie dań towarzyszy karta win z wyszukanymi gatunkami z całego świata.
Życzymy smacznego !
Z przyjemnością zachęcamy Państwa do skorzystania z cateringu organizowanego przez restaurację Hotelu Trawa ***. Organizujemy zarówno catering dla firm jak i osób prywatnych. Nasza restauracja dołoży wszelkich starań, aby każde z tych przyjęć było wyjątkowe i wszystkim zapadło na długo w pamięci.

Cennik

Cennik usług nie został jeszcze ustalony.
  • Skontaktuj się z właścicielem, w celu uzyskania dodatkowych informacji
  • Przejdź do strony domowej lokalu

Lokalizacja