Gościniec Lubomir

Gościniec Lubomir

3.65 Ocena 90 użytkowników
Adres:
Szerokie 85
20-829 Lublin, lubelskie
Liczba gości: 120
Liczba noclegów: brak danych
Telefon: 662 980 957 503 582 999

Chcielibyśmy zaoferować Państwu kompleksową organizację wszelkiego rodzaju imprez okolicznościowych, a takich jak wesela. Trzy, połączone ze sobą sale, zapewniają miejsce na dobrą zabawę dla 120 gości, jest możliwość rozstawienia namiotu na trawniku przed lokalem i organizacji dużych plenerowych przyjęć dla ponad 200 osób. W sezonie letnim proponujemy również wspólne pieczenie prosiaka lub grillowanie mięsa przy zimnym piwie z beczki.

Spełniamy wszelkie wymogi sanitarne związane z europejskim systemem bezpieczeństwa żywności HACCP. Ze względu na długą przerwę w działalności, większość atrakcyjnych terminów na WESELA jest dostępnych.

Zapraszamy do oglądania i rezerwacji lokalu. Posiadamy wyjątkową lokalizację, jedyne 0,5km od granicy Lublina, parking, oraz ogród z oczkiem wodnym. Nasza oferta może być dla Państwa wręcz idealna. Lokal jest całkowicie bezpieczny dla dzieci, oddzielony od ruchliwej trasy Lublin - Nałęczów. Cena za gościa weselnego na cały 2011/2012 rok została ustalona na 125 zł, dzieci i osoby pracujące przy obsłudze imprezy obowiązuje bonifikata 50%.

Cennik

Cennik usług nie został jeszcze ustalony.
  • Skontaktuj się z właścicielem, w celu uzyskania dodatkowych informacji
  • Przejdź do strony domowej lokalu

Lokalizacja