Hotel Protea

Hotel Protea

3.3 Ocena 64 użytkowników
Adres:
ul. Brzozowa 1e
59-700 Bolesławiec, dolnośląskie
Liczba gości: 80
Liczba noclegów: brak danych
Telefon: (75) 734 65 60
Strona www: http://www.protea.com.pl

Zapewniamy profesjonalną obsługę wesel do 70-80 osób, (sale klimatyzowane). Udostępniamy też nocleg w naszym Hotelu dla 55 osób. Specjalnie dla Młodej Pary oferujemy Apartamenty z kamiennym kominkiem i dużym małżeńskim łożem.

Hotel wraz z restauracją Chata Myśliwska położony jest w zacisznej spokojnej okolicy, otoczonej wiekowymi dębami. Komfortowo wyposażone pokoje udekorowane niepowtarzalnymi kompozycjami kwiatowymi pozwolą Państwu doskonale wypocząć i zrelaksować się. Wszechobecny zapach lasu i swojski klimat panujący w 150-letniej drewnianej Chacie Myśliwskiej przeniesie Państwa w czasy łowów i pozwoli delektować się pysznym jadłem serwowanym w hotelowej restauracji.

Hotel Protea w niebanalny sposób łączy w sobie nowoczesny komfort z naturalnym i bardzo ciepłym i przytulnym wnętrzem. Blask i ciepło, jakie bije w kamiennych kominkach apartamentów, sprawia, że w nawet najbardziej pochmurne i smutne dni doskonale będą się Państwo czuli w naszych progach. W trosce o wszystkich gości posiadamy pokoje specjalnie przygotowane i wyposażone dla osób niepełnosprawnych.

Z głębi boru słychać ryk, myśliwy tropi dziką zwierzynę. Mamy nadzieję, że Państwo odnajdziecie w naszych progach dziką przyjemność... również jedzenia. Restauracja „Chata Myśliwska” mieści się w ponad 150-cio letniej drewnianej chacie. Została ona przywieziona z kresów wschodnich i ponownie złożona na miejscu. Do dyspozycji naszych gości oddajemy 4 sale: kominkową, bilardową, wypoczynkową i kryty taras z dużym profesjonalnym gilem, jak również 2 domki na zewnątrz. Zgodnie z życzeniem wielu naszych gości, w Chacie obowiązuje całkowity zakaz palenia tytoniu, wytyczone są specjalne miejsca na zewnątrz. Dekoracje z naturalnych polskich traw, zbóż i kwiatów przepełniają zapachem przyrody całe wnętrze. Całości dopełnia duży kamienny kominek, który sprawia, że nawet w najbardziej ponure i pochmurne dni wnętrze chaty promienieje blaskiem ognia.
Miejsce inne niż wszystkie…? Przekonaj się sam a na pewno będziesz powracał w nasze gościnne progi.

Cennik

Cennik usług nie został jeszcze ustalony.
  • Skontaktuj się z właścicielem, w celu uzyskania dodatkowych informacji
  • Przejdź do strony domowej lokalu

Lokalizacja