Hotel Imperium

Hotel Imperium

2.75 Ocena 15 użytkowników
Adres:
ul. Świlcza 147
36-072 Rzeszów, podkarpackie
Liczba gości: 100
Liczba noclegów: brak danych
Telefon: (17) 860 33 60

Ślub i przyjęcie weselne to wydarzenie, które musi pozostać na długo w naszej pamięci, ten dzień będziemy wspominać z radością i przeżywać go ze szczęściem. Hotel Imperium zajmuje się kompleksową organizacją ślubów oraz wesel. Począwszy od zaproszenia, poprzez dobór strojów, stylizację pary młodej, dekoracją kościołów i odpowiednie dopasowanie przyjęcia weselnego, pomagamy na każdym etapie dobrze przeżyć ten dzień.

Hotel Imperium dysonuje dwoma salami służącymi do organizacji przyjęć okolicznościowych, sala główna może pomieścić do 160 osób, natomiast sala restauracyjna do 60 osób przy okrągłych stolikach. Niecodzienna kuchnia, carski wystrój wnętrza, profesjonalna obsługa oraz bogaty repertuar występów estradowych to niepowtarzalne atuty Imperium. Profesjonalne nagłośnienie, oświetlenie i klimatyzacja nadają salom ton luksusu. Kolorystykę i wystrój tworzą czerwień, czerń i złoto sprawiają wrażenie jakbyśmy bawili się w czasach carskiej Rosji za panowania Cara Mikołaja II. Dla wszystkich, którzy chcą w myśl tradycji oszaleć w ostatnią noc stanu wolnego proponujemy organizacje wieczoru panieńskiego lub kawalerskiego.

Restauracja IMPERIUM oferuje specjały kuchni polskiej, staropolskiej a także rosyjskiej. Specjalnością szefa kuchni są tradycyjne dania kuchni rosyjskiej, które kuszą nie tylko swoją nazwą, smakiem ale i niecodziennym sposobem przygotowania. W karcie dań można znaleźć takie smakołyki jak: żarkoje, uchę carską czy przysmak Cara Mikołaja. Drogi gościu jeśli chcesz wiedzieć więcej o kuchni, przyjedź i sam skosztuj naszych dań.
W sali restauracyjnej jest również okazały drink bar, z szerokim wyborem alkoholi, win z całego świata, jak również doskonałych kaw. To tutaj nasi barmani specjalnie dla Państwa przygotują najbardziej fantazyjne drinki. Niecodzienna kuchnia i niepowtarzalna atmosfera Restauracji Imperium zachęca do odbywania częstych spotkań biznesowych, towarzyskich czy innych przyjęć okolicznościowych. Restauracja Imperium to również wielofunkcyjna sala przystosowana do różnego rodzaju konferencji, sympozjów, czy kontraktacji. Wyposażona jest w nowoczesny sprzęt służący prezentacjom, posiada odpowiednie nagłośnienie oraz klimatyzację.

Cennik

Cennik usług nie został jeszcze ustalony.
  • Skontaktuj się z właścicielem, w celu uzyskania dodatkowych informacji
  • Przejdź do strony domowej lokalu

Lokalizacja