Restauracja Laguna

Restauracja Laguna

3.15 Ocena 95 użytkowników
Adres:
Obwodnica A-4
49-300 Brzeg, opolskie
Liczba gości: 125
Liczba noclegów: brak danych
Telefon: 602 662 427

Restauracja Laguna łączy w sobie elegancję oraz nowoczesność. Wspaniała atmosfera złożona z ciepłych barw i niepowtarzalnego wystroju jest idealnym miejscem na organizację wesela. Miła i fachowa obsługa zapozna Państwa z dużym wyborem potraw kuchni europejskiej. Proponujemy Państwu smaczne dania kuchni staropolskiej, dania z dziczyzny i ryb a także potrawy z mięsa strusia. Lokal jest położony na działce 1,5 h dzięki czemu zapewnia gościom przestrzeń, swobodę i bezpieczeństwo.

Ślub jak i przyjęcie weselne to wyjątkowe wydarzenia. A my chcielibyśmy podzielić się naszym doświadczeniem i zaoferować pomoc w przygotowaniu tej wspaniałej uroczystości. Piękne wnętrza sali bankietowej i restauracji zachęcają do tak wytwornych przyjęć. Zapewniamy subtelne dekoracje stołów, elegancki sposób serwowania dań oraz doskonały smak potraw.
Istnieje możliwość zorganizowania przyjęcia weselnego w Sali Bankietowej i Konferencyjnej dla 125 gości. Do dyspozycji Państwa posiadamy wygodnyparkingna terenie obiektu, oraz taras letni dzięki któremu można tu znaleźć wyciszenie i relaks. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą cenową oraz wolnymi terminami.

Cennik

Cennik usług nie został jeszcze ustalony.
  • Skontaktuj się z właścicielem, w celu uzyskania dodatkowych informacji
  • Przejdź do strony domowej lokalu

Lokalizacja