Restauracja Rezydent

Restauracja Rezydent

3.6 Ocena 77 użytkowników
Adres:
ul. Strzelców Bytomskich 3
47-100 Strzelce Opolskie, opolskie
Liczba gości: 180
Liczba noclegów: brak danych
Telefon: 604 063 821

Są w życiu takie momenty, na które czekamy i o których marzymy od dzieciństwa. Gdy nadchodzi ich czas chcemy aby zapisały się one w naszej pamięci na całe życie. Każda Para Młoda pragnie w tym najważniejszym dnu poczuć się wyjątkowo oraz niepowtarzalnie. Rodzice Państwa Młodych również chcą aby ich dzieci były w tym dniu najszczęśliwsze na świecie. Chcemy zachować te chwile we wspomnieniach jako romantyczne i wzruszające. Aby tak właśnie było szukają Państwo odpowiedniego miejsca. Z myślą o Państwa potrzebach stworzyliśmy niezwykłe miejsce w czarującej scenerii.

Oferujemy pomoc oraz doradztwo przy organizacji wesela, aranżacji wnętrz czy też dekoracji stołów. Do Państwa dyspozycji oddajemy wykwalifikowaną i miłą obsługę, która zadba o satysfakcję wszystkich gości. Służymy radą przy wyborze zespołu muzycznego, fotografa, kamerzysty, samochodu oraz dodatkowych atrakcji.

Nasza kuchnia specjalizuje się w śląskich przysmakach. Pięknie podane potrawy staną się prawdziwą ucztą dla wszystkich zmysłów. Nasze doświadczenie, które zdobyliśmy podczas organizacji przyjęć weselnych pozwoliło stworzyć dla Państwa propozycję kompleksowej obsługi Pary Młodej. Jesteśmy w stanie zapewnić nocleg dla wszystkich gości w bardzo atrakcyjnych cenach, jakoże w najbliższej okolicy naszej sali znajdują się dwa hotele, z którymi stale współpracujemy.

Najbardziej liczy się dla nas stworzenie wyjątkowej i niezapomnianej atmosfery podczas przyjęcia. Gwarantujemy Państwu cudownie spędzone chwile i wspaniałe przeżycia.

Zapewniamy:
wysoki standard świadczonych usług,
szeroki wybór przygotowywanych przez nas dań,
parking do dyspozycji gości,
profesjonalną i miłą obsługę,
zabawę do białego rana w nowoczesnej, klimatyzowanej sali,
konkurencyjne ceny.

W razie kontaktu z Restauracją Rezydent prosimy o powołanie się na nasz serwis www.lokale-wesele.pl. Dziękujemy.

Cennik

Cennik usług nie został jeszcze ustalony.
  • Skontaktuj się z właścicielem, w celu uzyskania dodatkowych informacji
  • Przejdź do strony domowej lokalu

Lokalizacja