Rycerska Restauracja - Hotel

Rycerska Restauracja - Hotel

4.05 Ocena 21 użytkowników
Adres:
ul. Partyzantów 7
29-100 Włoszczowa, świętokrzyskie
Liczba gości: 120
Liczba noclegów: brak danych
Telefon: (41) 394 29 83

Wszystkich wstępujących na "nową drogę życia" którzy chcieliby wspólnie ze swoimi najbliższymi i przyjaciółmi świętować tej jedyny dzień w swoim życiu zapraszamy do skorzystania z naszej oferty organizowania przyjęcia weselnego. Oferujemy klimatyzowaną salę w której będziecie mogli podjąć swoich gości poczęstunkiem oraz osobną salę w której Państwa goście będą mogli oddać się zabawie. Jest to komfortowe rozwiązanie zarówno dla konsumujących jak i bawiących się.

Zdobyte doświadczenie w organizowaniu tego typu imprez pozwala nam na zapewnienie profesjonalnej ich obsługi z której zapewne będziecie Państwo zadowoleni. Jeśli chodzi o rodzaj serwowanych dań, potraw, przekąsek i deserów nasza kuchnia jest w stanie dostosować się praktycznie do wszelkich Państwa życzeń i wymogów. Na Państwa życzenie możemy także przedstawić propozycję menu dostosowaną do sugerowanej przez Państwa ceny.
Oczywiście dla Państwa gości, po udanej imprezie możemy zapewnić miejsca w naszym hotelu, a dla wszystkich zmotoryzowanych zapewniamy parking.

Cennik

Cennik usług nie został jeszcze ustalony.
  • Skontaktuj się z właścicielem, w celu uzyskania dodatkowych informacji
  • Przejdź do strony domowej lokalu

Lokalizacja