Hotel KUR

Hotel KUR

2.85 Ocena 23 użytkowników
Adres:
Bałtycka 89
10-189 Olsztyn, warminsko-mazurskie
Liczba gości: 120
Liczba noclegów: brak danych
Telefon: (89) 521 47 00

Zapraszamy Państwa do naszej stylowej, klimatyzowanej Restauracji (80 miejsc) z 2 Salami Bankietowymi oraz z letnim tarasem (na 70 miejsc), zapewniającej naszym Gościom wyborne menu, wyjątkową obsługę i zapierający dech widok na jezioro.
Miłą atmosferę dodatkowo tworzy kącik kawowy z niepowtarzalnym kominkiem i barem, a letni taras to wyśmienite miejsce na garden party, przyjęcia czy letnie grillowanie.
W naszej Restauracji organizujemy przyjęcia weselne dla max 120 osób uwzględniając miejsce dla DJ’a lub zespołu. Oferujemy bogate menu oraz wspaniałą oprawę uroczystości weselnych.
Hotel Kur to jednocześnie doskonałe miejsce do zorganizowania narady, spotkania biznesowego czy konferencji w jednej z naszych klimatyzowanych sal konferencyjnych i bankietowych wyposażonych w profesjonalny sprzęt konferencyjny.
Przy Restauracji są 2 sale bankietowe po 50 miejsc każda z możliwością ich połączenia oraz połączenia z salą restauracyjną.
W każdej z 2 sal jest możliwość zorganizowania spotkania dla max 50 os. lub jednego na 70-80 osób.
Na wiosnę przyszłego roku planowana jest Sala Konferencyjna na 120 miejsc z możliwością podzielenia na dwie oddzielne sale, do tego przylegająca Sala Klubowa z barkiem na 60 miejsc.

Cennik

Cennik usług nie został jeszcze ustalony.
  • Skontaktuj się z właścicielem, w celu uzyskania dodatkowych informacji
  • Przejdź do strony domowej lokalu

Lokalizacja