Dom Weselny SABENA

Dom Weselny SABENA

2.9 Ocena 73 użytkowników
Adres:
ul. Łąkowa 12
14-100 Ostróda, warminsko-mazurskie
Liczba gości: 100
Liczba noclegów: brak danych
Telefon: (89) 646 47 98

Nasz dom weselny położony jest na obrzeżach Ostródy, z dala od wielkomiejskiego zgiełku, z dogodnym dojazdem. Ustronna lokalizacja i sąsiedztwo lasu gwarantują spokój i poczucie prywatności. Jest to budynek wolnostojący otoczony rozległym terenem zielonym (zadbany ogród), dlatego latem proponujemy naszym gościom rozrywkę na świeżym powietrzu. Lokal posiada gustownie urządzoną salę weselną, mogącą pomieścić do 100 osób.

Państwo Młodzi mogą udekorować salę według własnego uznania lub zlecić dekorację gospodarzom (bez dodatkowych opłat).

Zmotoryzowanym zapewniamy przestronny, oddzielny, ogrodzony i zamykany parking, znajdujący się obok lokalu. Cały teren jest ogrodzony, co sprzyja bezpieczeństwu naszych gości (w szczególności tych najmłodszych). Ponadto istnieje mozliwość wynajęcia pokoi gościnnych.

Gwarantujemy miłą, fachową obsługę, która jest do dyspozycji nie tylko Państwa Młodych, ale również wszystkich gości podczas całej uroczystości. Pomożemy w doborze orkiestry (zespołu muzycznego), fotografa, kamerzysty. Służymy radą również w innych sprawach, z którymi mieliby Państwo problemy. Wszystkie zamówienia realizujemy zgodnie z życzeniem klientów, w związku z czym pozostajemy otwarci na wszelkie sugestie i prośby z ich strony.

Naszymi największymi atutami są:

- profesjonalizm podparty wieloletnim doświadczeniem (dom weselny SABENA funkcjonuje na Ostródzkim rynku od kilkunastu lat i był jednym z pierwszych tego typu lokali w naszym mieście). Wiele lat praktyki w tej branży to kilkaset zorganizowanych imprez i wielu zadowolonych klientów. Jednocześnie starając się „iść z duchem czasu” stale modernizujemy i udoskonalamy nasz lokal;
- konkurencyjne ceny z możliwością negocjacji.

Jeśli cenicie sobie jakość i profesjonalizm, zdajcie się na nas, a my dołożymy wszelkich starań, żeby zrealizować wasze oczekiwania.

Cennik

Cennik usług nie został jeszcze ustalony.
  • Skontaktuj się z właścicielem, w celu uzyskania dodatkowych informacji
  • Przejdź do strony domowej lokalu

Lokalizacja