Zajazd U Leszka

Zajazd U Leszka

3.45 Ocena 82 użytkowników
Adres:
Bartąg 107
10-687 Olsztyn, warminsko-mazurskie
Liczba gości: 300
Liczba noclegów: brak danych
Telefon: (89) 541 03 66

W czerwcu 1988 pisano o tym lokalu w Gazecie Olsztyńskiej: „Kusi przy drodze do Rusi”. Zajazd „U Leszka” w Bartągi to miejsce urocze, a z centrum Olsztyna tylko 6 km. Na tle ściany sosnowego lasu wyraźnie rysuje się niebanalny architektonicznie budynek, pięknie wkomponowany w ukształtowanie terenu. Z okienek salki bankietowej i ogromnych okien sali weselno-konferencyjnej rozciąga się przepiękny widok na zakole Łyny.

Lokal przez swoje usytuowanie jest atrakcyjnym miejscem wypoczynku w ciągu całego roku. Latem pozwala skorzystać z cichego tarasu z widokiem na sosnowy las, a przez cały rok przytulne wnętrze z oryginalnym wystrojem zapewnia dobre samopoczucie gości.

Od początku działalności minęło już prawie 20 lat, a Zajazd ma nadal ambicje dobrze karmić swoich gości i zapewniać im doskonałą obsługę. Lokal ma na swym koncie sukcesy. W przewodniku z 2001 r. „Listy pieczętowane sosem, czyli gdzie karmią najlepiej w Polsce” Zajazd „U Leszka” jest godny uwagi i polecenia przez autorów – Piotra Bikonta i Roberta Makłowicza. W roku 2004 zdobył w Starych Jabłonkach na Sielawa Blues trzecie miejsce za warmińskie danie regionalne. W tym samym roku wyróżniony został również za potrawę regionalną przez prezydenta Olsztyna w konkursie kulinarnym „Pożegnanie lata”. Dwa lata później również na Sielawa Blues zajął trzecie miejsce w konkursie: NA NAJLEPSZĄ RESTAURACJĘ WARMII I MAZUR.

Cennik

Cennik usług nie został jeszcze ustalony.
  • Skontaktuj się z właścicielem, w celu uzyskania dodatkowych informacji
  • Przejdź do strony domowej lokalu

Lokalizacja