Gościniec Molo Mrągowo

Gościniec Molo Mrągowo

2.6 Ocena 36 użytkowników
Adres:
ul. Jeziorna 1 B
11-709 Mrągowo, warminsko-mazurskie
Liczba gości: 140
Liczba noclegów: brak danych
Telefon: (89) 741 87 00

Szanowni Państwo,
Gościniec „Molo” to idealne miejsce do zorganizowania dla Państwa wyjątkowego i niezapomnianego przyjęcia weselnego. Pragniemy spełnić marzenia Młodych Par o wspaniałym i nie powtarzalnym przyjęciu weselnym, które na trwale zapisze się w pamięci Młodej Pary jak i zaproszonych gości.
Z przyjemnością podejmiemy się organizacji tak ważnej uroczystości wsłuchując się uważnie w Państwa uwagi i sugestie dotyczące przebiegu imprezy.
Naszym atutem jest położenie Gościńca nad brzegiem jeziora Czos, które umożliwia przybycie Młodej Pary na pokładzie jachtu lub innego obiektu pływającego, co daje dodatkową atrakcje i niezapomniane chwile nowożeńcom jak i zaproszonym gościom.

Nasza oferta weselna dla państwa:
Sala bankietowa
Przyjęcia weselne organizujemy w stylowej sali restauracyjnej mieszczącej do 140 osób oraz Sali kameralnej mieszczącej do 60 osób. Nasz doświadczony personel doradzi i pomoże Państwu w ustawieniu stołów i rozplanowaniu sali. Dodatkową atrakcją będzie blask płomieni kominka, który znajduje się na sali.
Dekoracja
Nasz Gościniec sam w sobie jest już dekoracją, lecz jeżeli będą Państwo mieli jakieś specjalne życzenia odnośnie oprawy wizualnej, współpracujący z nami dekoratorzy chętnie wyczarują dla Państwa coś wyjątkowego i oryginalnego.
Noclegi
Oddajemy do Państwa dyspozycji 60 miejsc noclegowych w 25 komfortowych pokojach: 2 i 3 osobowych z łazieką , TV i Internetem oraz 3 apartamenty z aneksami kuchennymi. Dodatkowa atrakcją są piękne widoki z okna na jezioro Czos.
Wszystkim gościom weselnym proponujemy specjalne cenny noclegów:
- pokój 1 osobowy 90 zł (cenna ze śniadaniem)
- pokój 2 osobowy 140 zł (cenna ze śniadaniem)

Młoda Para otrzyma od nas apartament gratis jako prezent weselny.

Cennik

Cennik usług nie został jeszcze ustalony.
  • Skontaktuj się z właścicielem, w celu uzyskania dodatkowych informacji
  • Przejdź do strony domowej lokalu

Lokalizacja