Hotel Srebrny Dzwon

Hotel Srebrny Dzwon

4.4 Ocena 66 użytkowników
Adres:
Kadyny 31
82-340 Tolkmicko, warminsko-mazurskie
Liczba gości: 120
Liczba noclegów: brak danych
Telefon: (55) 231 34 34
Strona www: http://www.srebrnydzwon.pl

Hotel "Srebrny Dzwon" w Kadynach, malowniczo położony nad Zalewem Wiślanym, w otoczeniu wzgórz i dziewiczych lasów, to idealne miejsce na wyjątkowe uroczystości. Jeśli pragniesz, by jedno z najważniejszych wydarzeń Twojego życia - ślub, odbyło się w niezwykłej atmosferze i na zawsze zapadło w pamięci, to wybierz nasz hotel.
Tylko u nas możesz wypowiedzieć słowa przysięgi małżeńskiej w plenerze, w cieniu wiekowych dębów lub w starym klasztorze ukrytym wśród drzew.
Spełnimy Twoje marzenia... stangret, karoca, kare konie.

Organizujemy przyjęcia weselne do 120 osób w stylowych wnętrzach hotelu i w domu weselnym położonym w ogrodach hotelowych.

Piękny wystrój, profesjonalna kompleksowa obsługa oraz znakomita kuchnia sprawią, że zadowolimy najbardziej wyrafinowane gusta.
Wykwintne menu weselne już od 160zł za osobę.

Na życzenie nowożeńców uroczystość uatrakcyjniamy pokazem ogni sztucznych, tańca towarzyskiego, występem bębniarzy, chodzeniem po rozżarzonych ogniach, przelotem pary młodej balonem i wieloma innymi niespodziankami.

Polecamy wyjątkową i niepowtarzalną sesję zdjęciową w stylowych wnętrzach hotelu, w parku hotelowym wśród kadyńskich drzew i kwiatów, nad brzegiem Zalewu Wiślanego.

Para Młoda otrzymuje w prezencie od hotelu nocleg w pokoju Studio, nocleg dla gości weselnych w cenie 79zł/osoba (cena noclegu nie zawiera śniadania).

Cennik

Cennik usług nie został jeszcze ustalony.
  • Skontaktuj się z właścicielem, w celu uzyskania dodatkowych informacji
  • Przejdź do strony domowej lokalu

Lokalizacja