Hotel BOSS

Hotel BOSS

3.5 Ocena 56 użytkowników
Adres:
Plac Wiosny Ludów 16
62-320 Miłosław, wielkopolskie
Liczba gości: 120
Liczba noclegów: brak danych
Telefon: (61) 438 20 18

Zapraszamy Państwa do Hotel Restaturant "BOSS" w Miłosławiu pod Poznaniem, jednego z najbardziej urokliwych miejsc w Wielkopolsce.
Zamiast wielkomiejskiego gwaru i tłoku Poznania zyskujecie Państwo u nas spokój, ciszę, wygodę w pełnej lasów, czystej okolicy.
Hotel Restaurant ,,Boss" oferuje Państwu wygodne warunki pobytu i wyszukaną, domową kuchnię, która zaspokoi najbardziej wysublimowany smak. Stylowe wnętrza utrzymane są w klimacie eleganckich angielskich pensjonatów, wzbogaconym o wiele cech niemieckiego stylu mieszczańskiego. Nasi goście cenią sobie kameralność oraz intymność wystroju wnętrz, w których zmęczenie podróżą szybko zmienia się w pełną uspokojenia satysfakcję. Ten niepowtarzalny klimat to nie wszystko. Zapewniamy bowiem wysoki standard obsługi Naszych Gości przy umiarkowanych cenach.

Hotel BOSS to idealne miejsce na wszelkiego rodzaju imprezy okolicznościowe, wesela, osiemnastki, bankiety, imieniny, chrzciny, komunie, obiady po pogrzebie i inne.

Dysponujemy klimatyzowanymi i wentylowanymi salami dla 120 miejsc konsumpcyjnych. Zapewniamy profesjonalną obsługę gości, miłą atmosferę, bardzo atrakcyjne ceny i tradycyjne dania polskie. Do dyspozycji naszych klientów pozostajeparkingoraz miejsca noclegowe.

Cennik

Cennik usług nie został jeszcze ustalony.
  • Skontaktuj się z właścicielem, w celu uzyskania dodatkowych informacji
  • Przejdź do strony domowej lokalu

Lokalizacja