Catering Hawełka

Catering Hawełka

5 Ocena 73 użytkowników
Adres:
ul. Wiejska 4/6/8
00-902 Warszawa, mazowieckie
Liczba gości: 180
Liczba noclegów: brak danych
Telefon: (22) 694 21 62

Hawełka istnieje nieprzerwanie od 1876r. co gwaranuje duże doswidczenie i rzetelnosc świadczonych usług. Nasza wiedza wynikająca z wieloletniego doświadczenia w organizacji wesel, gwarantowana przez profesjonalny i doświadczony personel, kreatywność i świeżość spojrzenia Menedżera ds organizacji Wesel oraz atrakcyjne propozycje menu sprawią, że ten najważniejszy wieczór będzie dla Młodej Pary oraz ich Gości niezapomnianym i wyjątkowym przeżyciem. Skontaktuj sie z nami , a my zajmiemy sie resztą...

Ślub to ważna i podniosła chwila, najpiękniejszy dzień w życiu. Wspomnienie, które na zawsze pozostaje w pomięci. Jesteśmy po to, aby pomóc zrealizować Państwa marzenia związane z tym wydarzeniem.

Prestiżowy budynek Polskiego Parlamentu, wytworne wnętrza wprowadzą państwa w romantyczny nastrój. Zadbamy o to, by pobyt w naszej restauracji zostawił niezapomniane wrażenia.

Miła i profesjonalna obsługa, znakomita kuchnia, klimatyzowane wnętrza pozwolą Państwu i Gościom czuć się u nas komfortowo. Z przyjemnością osobiście przedstawimy pełną ofertę i dołożymy wszelkich starań, aby każdy nasz Gość chętnie do nas powracał.

Cennik

Cennik usług nie został jeszcze ustalony.
  • Skontaktuj się z właścicielem, w celu uzyskania dodatkowych informacji
  • Przejdź do strony domowej lokalu

Lokalizacja