Dom weselny RYM@RO

Dom weselny RYM@RO

2.4 Ocena 66 użytkowników
Adres:
ul. Tczewska 60-61
71-850 Szczecin, zachodniopomorskie
Liczba gości: 150
Liczba noclegów: brak danych
Telefon: 0 604 917 917
0 604 465 464

Gościniec RYM@RO mieści się w centrum Szczecin-Dąbia.
Zajmuje się kompleksową organizacją uroczystości ślubnych dla 120 Gości.
Gościniec cechuje eleganckie i przytulne wnętrze, jednocześnie ciepłe i bezpretensjonalne.
Piękna zastawa i stylowe dekoracje wpływają na jego niepowtarzalność.
Sale wyposażone są w ekrany LCD a parkiet umiejscowiony poniżej poziomu podłogi zapewnia swobodę tańczącym plus doskonałe nagłośnienie i efekty świetlne .Dla orkiestry zbudowaliśmy wygodną scenę.
Poza organizacją uroczystości weselnych zajmujemy się organizacją bankietów, dużych uroczystości okolicznościowych, konferencji, imprez imieninowo-urodzinowych, studniówek itp. imprez.
Dla osób palących mamy wydzielone pomieszczenie.

DBAMY O KAŻDY SZCZEGÓŁ I NIEZAPOMNIANE WRAŻENIA
a nasze hasło brzmi: Z NAMI ZAWSZE UDANE IMPREZY.

Menu przygotowywane jest przez znakomitych kucharzy w pełni zadowoli naszych Gości.
Jesteśmy doświadczeni, jednocześnie elastyczni i otwarci na sugestie naszych klientów, przy organizowanych uroczystościach.

Mamy możliwość zakwaterowania około 50 gości.

WYJĄTKOWE SAMOCHODY NA WYJĄTKOWE CHWILE !!!!!!!!!!!


Chciałbyś zrobić naprawdę piorunujące wrażenie?Chcesz by Cię zauważono?

W naszej ofercie posiadamy limuzyny: Excalibur, Excalibur Cabrio, Rolls Rolce, RR Princes limuzyna i cabriolet, Daimler limuzyna i cabriolet, Cadillac Eldorado Cabrio ( biały i czerwony), Lexus L 400 oraz Mercedesa 500 S klasy oraz niespotykany na naszych drogach: Cadillac de Ville, z roku 1959 tzw. skrzydlak i nowość w naszej flocie: LONDON BUSS- piętrus
Naszym flagowym autem jest Excalibur: to limuzyna ma prawie długości 10 metra, równie wytworne i okazale prezentuje się wnętrze pojazdu którego kabina pasażerska wykonana jest z eleganckiej bordowej skóry i weluru a na jej wyposażeniu znajduję się odtwarzacz filmów DVD oraz ekran LCD. Dodatkowym atutem limuzyny jest oryginalny, podświetlony sufit, mieniący się wielokolorowym oświetleniem. Taka sceneria gwarantuje dobry nastrój i autentyczne poczucie luksusu.
We wnętrzu znajduję się mini barek z napojami chłodzącym. By uprzyjemnić Państwu podróż tym magicznym pojazdem do każdego kursu zapewniamy butelkę szampana. Do każdego zlecenia podchodzimy indywidualnie, jesteśmy otwarci na Wasze sugestie. Czekamy na Was przy okazji studniówek, wieczorów kawalerskich i panieńskich, ślubów i wszystkich okazji jakie chcielibyście uświetnić tym pięknym samochodem. Oprócz wymienionych przewozów oferujemy trasy koncertowe, imprezy promocyjne, przejazdy dla VIP-ów, transfery lotniskowe i hotelowe. Prowadzimy usługi dla celów filmowych i reklamowych

Cennik

Cennik usług nie został jeszcze ustalony.
  • Skontaktuj się z właścicielem, w celu uzyskania dodatkowych informacji
  • Przejdź do strony domowej lokalu

Lokalizacja