Łebska Hata

Łebska Hata

4.65 Ocena 97 użytkowników
Adres:
ul. Nadmorska 7
84-360 Łeba, pomorskie
Liczba gości: 30
Liczba noclegów: brak danych
Telefon: (59) 866 52 52

Lokal czynny jest przez cały rok. Umożliwia to organizowanie wszelkiego rodzaju spotkań biznesowych, koncertów, biesiad, wesel, bankietów.
CHATA położona jest w Łebie przy nadmorskiej alei spacerowej 150 metrów od plaży . Otwarta 1 lipca 2003 roku ŁEBSKA HATA stwarza niepowtarzalny klimat, który spowodowany jest przepięknym położeniem w sąsiedztwie zalesionych wydm oraz oryginalnym góralskim wystrojem wnętrza.
Lokal czynny jest przez cały rok. Umożliwia to organizowanie wszelkiego rodzaju spotkań biznesowych, koncertów, biesiad, wesel, bankietów. Proponujemy także imprezy tematyczne jak: biesiada góralska, kaszubska, morska.

Dysponujemy 16 pokojami wyposażonymi w łóżka, szafy, komody oraz stare dodatki z minionej epoki. W każdym pokoju znajduje się łazienka z prysznicem z luksferów oraz telewizor. Posiadamy także 2 pokoje 2 osobowe urządzone w rattanach, które stwarzają wyjątkową atmosferę. Dodatkowym atutem jest fakt, że większość pokoi posiada wyjście na taras na którym można odetchnąć świeżym powietrzem i zatopić się w promieniach słońca.

Łebska Hata to nie tylko pokoje gościnne, ale również restauracja w której proponujemy naszym gościom pełne wyżywienie. Specjalnością naszej kuchni są dania regionalne jak również góralskie przysmaki. Szczególnie polecamy dania mięsne i z ryb sporządzane w naturalny sposób na grillu węglowym lub w naszej wędzarni.

W chłodne wieczory atmosferę podgrzewa jedyny w swoim rodzaju kominek z naturalnego kamienia który w połączeniu z naszym Grzańcem leczy wszystkie smutki :)

Cennik

Cennik usług nie został jeszcze ustalony.
  • Skontaktuj się z właścicielem, w celu uzyskania dodatkowych informacji
  • Przejdź do strony domowej lokalu

Lokalizacja