Pałac Prymasowski

Pałac Prymasowski

1.8 Ocena 67 użytkowników
Adres:
ul. Senatorska 13/15
00-075 Warszawa, mazowieckie
Liczba gości: 180
Liczba noclegów: brak danych
Telefon: (22) 829 67 06
Strona www: http://www.palacprymasowski.pl

Do użytku naszych Gości oddajemy reprezentacyjne sale wraz z kompleksem piwnic i ogrodem. Przestronne i piękne wnętrza Pałacu Prymasowskiego podkreślają charakter organizowanych tu: szkoleń, bankietów, balów, pokazów i wernisaży, spotkań promocyjnych, koncertów, galowych kolacji czy pokazów mody.

Zgodnie z życzeniem Klientów zapewniamy kompleksową bądź częściową obsługę wydarzeń okolicznościowych. Przygotowujemy scenariusz i oprawę imprezy, zapewniamy catering, obsługę artystyczną i techniczną.

Zespół Pałacu Prymasowskiego oferuje Państwu profesjonalne usługi, dzięki którym wesele będzie niepowtarzalne, wzbudzi podziw Gości i na długo pozostanie w ich pamięci.

Podejmiemy się realizacji Państwa najoryginalniejszych pomysłów, zapewniając przy tym:

• profesjonalny sprzęt techniczny
• wyśmienity catering
• niebanalny wystrój wnętrz
• oprawę muzyczną i wysokiej klasy obsługę

Część reprezentacyjna Pałacu znajduje się na parterze. Budynek mieści sześć sal o łącznej powierzchni ok. 1000 m2. Sale pałacowe są połączone; można wynająć je wszystkie, dowolną ich liczbę lub każdą z osobna.

Sala Kolumnowa, zwana również Balową, to największa i najbardziej reprezentacyjna sala Pałacu. Jej powierzchnia wraz z podcieniami arkadowymi przekracza 225 m2. W ustawieniu teatralnym mieści do 180 osób.

Sala Marmurowa sąsiaduje z Salą Kolumnową i zajmuje powierzchnię 81 m2. Dla zwiększenia komfortu i wygody Gości zwykle wykorzystywana jest jako sala, w której serwowane są posiłki.

Sala Żółta zajmuje powierzchnię 75 m2. To pełne uroku pomieszczenie to najmniejsza z sal Pałacu. W ustawieniu teatralnym mieści do 50 osób. Najczęściej organizowane są tu konferencje, szkolenia, seminaria.

Sala Niebieska - centralna sala kompleksu, z wyjściem do ogrodu znajdującego się na tyłach Pałacu, zajmuje powierzchnię 87 m2. W ustawieniu teatralnym mieści do 70 osób.

Sala Malinowa zajmuje powierzchnię 75 m2. Ta pełna uroku sala jest idealnym miejscem na szkolenia czy niewielkie konferencje. W ustawieniu teatralnym mieści do 50 osób.

Sala Konferencyjna - zajmuje powierzchnię 40 m2. Ta pełna uroku sala jest idealnym miejscem na szkolenia czy niewielkie konferencje. W ustawieniu teatralnym mieści do 30 osób

Sala Szara - obejmuje przestrzeń znajdującą się po obu stronach wejścia głównego do pałacu, o łącznej powierzchni 200 m2, umożliwiającą dostęp do pozostałych pomieszczeń pałacowych.

Piwnice

Szczególnej uwadze naszych Gości polecamy kompleks piwnic pałacowych. Odbywają się tu kameralne spotkania o różnorodnym charakterze: staropolskie biesiady, kolacje, degustacje wyszukanych potraw i alkoholi, wystawy malarstwa, bankiety i spotkania klubowe. Półkoliste sklepienia, mury z cegły i charakterystyczny półcień sprawiają, że miejsce to ma niepowtarzalny klimat. Pomieszczenia piwniczne są dekorowane i stylizowane indywidualnie, w zależności od upodobań naszych Klientów

Powierzchnia użytkowa piwnic przekracza 350 m2. Ze względu na nieodległe sąsiedztwo z salami Kolumnową i Marmurową interesującym rozwiązaniem jest wykorzystanie piwnic pałacowych, jako nastrojowego aneksu.

Serdecznie Zapraszamy

Cennik

Cennik usług nie został jeszcze ustalony.
  • Skontaktuj się z właścicielem, w celu uzyskania dodatkowych informacji
  • Przejdź do strony domowej lokalu

Lokalizacja