Restauracja u Lotników

Restauracja u Lotników

4.1 Ocena 31 użytkowników
Adres:
ul. Krasińskiego 56
01-755 Warszawa, mazowieckie
Liczba gości: 60
Liczba noclegów: brak danych
Telefon: 601 379 756
Kiedy w życiu rodzinnym dzieją się rzeczy ważne – od tych pomyślnych po nawet te najsmutniejsze – dobrze jest mieć oparcie w kimś, kto staropolskim obyczajem pomoże podjąć naszych gości. Proponujemy Państwu kompleksową organizację wesel, komunii, chrzcin, urodzin, jubileuszy czy konsolacji. Zapewniamy doskonałe i najwyższej jakości wyżywienie oraz dyskretną i miłą obsługę, stosowny wystrój sali, a wszystko to po cenach przygotowanych indywidualnie dla Państwa.
 
 
Restauracja "U Lotników" to „młodsze dziecko” firmy GASTRO-CREW S.C. Jest to kameralne miejsce położone wśród zieleni parku przy ul. Krasińskiego, uzupełnione zielonym wystrojem wnętrza.
 
Można tu zajrzeć na pyszny lunch, jak i elegancką kolację. Organizujemy również przyjęcia okolicznościowe. Dysponujemy także salą konferencyjną.
 
Restauracja znajduję się bardzo blisko Cmentarza Komunalnego na Powązkach, co bardzo ułatwia organizację tego najtrudniejszego obiadu, czyli konsolacji. Do każdego gościa podchodzimy indywidualnie i ze zrozumieniem.

Cennik

Cennik usług nie został jeszcze ustalony.
  • Skontaktuj się z właścicielem, w celu uzyskania dodatkowych informacji
  • Przejdź do strony domowej lokalu

Lokalizacja