Pałac Wojanów

Pałac Wojanów

2.05 Ocena 54 użytkowników
Adres:
Wojanów 9
58-508 Jelenia Góra, dolnośląskie
Liczba gości: 300
Liczba noclegów: brak danych
Telefon: (075) 754 53 00
Strona www: http://www.palac-wojanow.pl/

 

 

Piękne przyjęcia  weselne  nie zdarzają się tylko w bajkach ale mogą sie stać rzeczywistością i to w Palacu Wojanów.  Palac ten to wyjatkowe miejsce  w którym spełniaja się marzenia i oczekiwania związane z uroczystościami gdzie  wypowiedziane słowo \" tak \" nabieraja innego znaczenia. Nasi konsultanci zorganizują Państwu najpiekniejsze przyjęcie które pamiętać będziecie do końca życia.

 

Organizujemy duże wesela na 300 osób i małe od 20 osób. Posiadamy trzy sale w zależności od ilości zaproszonych gości. Dekoracje sal i  aranżacje kwiatowe przygotują dla Państwa profesjonalne dekoratorki. Oferujemy dwa rodzaje gotowych pakietów zaplanowania wesela: Wesele Dworskie i Royal wedding.

 

Szef kuchni przygotuje specjalne menu odpowiadające każdemu podniebieniu. Na gości czekać będą pokoje w promocyjnych, specjalnych cenach.  W koszt noclegów wliczone są śniadania, siłownia, basen, sauna. Nowożeńcy mogą skorzystać z organizacji poprawin gdzie proponujemy zaproszenie gości na grilla w Ogrodzie Francuskim.

 

 

 

 

Pałac Wojanów to idealne miejsce, aby świętować wszystkie wyjątkowe momenty w życiu i cieszyć się tymi chwilami z rodziną i przyjaciółmi. Historyczny charakter obiektu stwarza romantyczną i tajemniczą atmosferę, która na długo zostanie w pamięci.

Zespół pracowników Pałacu Wojanów z przyjemnością przygotuje dla Państwa wesele marzeń, galę, uroczystą kolację czy przyjęcie tematyczne.

Dołożymy wszelkich starań, aby całość przyjęcia była dopasowana do Państwa indywidualnych życzeń i upodobań. Naszym celem jest, aby stało się ono wyjątkowym wydarzeniem dla Państwa i Państwa Gości.

Cennik

Cennik usług nie został jeszcze ustalony.
  • Skontaktuj się z właścicielem, w celu uzyskania dodatkowych informacji
  • Przejdź do strony domowej lokalu

Lokalizacja