Pałac Mierzęcin

Pałac Mierzęcin

3.4 Ocena 47 użytkowników
Adres:
ul. Mierzęcin 1
66-520 Dobiegniew, lubuskie
Liczba gości: 150
Liczba noclegów: brak danych
Telefon: (095) 713 15 00
Strona www: http://www.palacmierzecin.pl/

Klasyczny, elegancki  położony w malowniczym miejscu Pałac Mierzęcin to cudowne miejsce na Wasze przyjęcie weselne. Otoczenie dziewiczej przyrody i piękne widoki z okien pałacyku sprawiają że jest to jeden z najczęściej wybieranych obiektów na takie właśnie uroczystości.  Niesamowity wystrój lokalu połączony z dekoracją kwiatową z ślicznymi kompozycjami żywych kwiatów czynią istnie bajkową atomsferę.

 

Pałac w swojej ofercie przewiduje także możliwość organizacji przyjęcia w plenerze pod chmurkami lub zadaszoną altaną na powietrzu. Wszystkie te zabiegi mają na celu wzbudzić wyjatkowe emocje związane z tym dniem i sprawić aby były zapamiętane na bardzo długo.

 

 

Malownicze położenie naszego obiektu, ciekawa architektura, bliskość natury będą doskonałą scenerią niezapomnianych chwil, spędzonych w gronie najbliższych.

Na życzenie naszych Gości zorganizujemy każdą uroczystość rodzinną.Malownicze położenie naszego obiektu, ciekawa architektura, bliskość natury będą doskonałą scenerią niezapomnianych chwil, spędzonych w gronie najbliższych.

Na życzenie naszych Gości zorganizujemy każdą uroczystość rodzinną.

Cennik

Cennik usług nie został jeszcze ustalony.
  • Skontaktuj się z właścicielem, w celu uzyskania dodatkowych informacji
  • Przejdź do strony domowej lokalu

Lokalizacja