Warsaw Marriott Hotel

Warsaw Marriott Hotel

4.15 Ocena 11 użytkowników
Adres:
Al. Jerozolimskie 65/79
00-697 Warszawa, mazowieckie
Liczba gości: 400
Liczba noclegów: brak danych
Telefon: (22) 630 63 06
Strona www: http://www.marriott.com/

 

 

W samym centrum stolicy znajduje sie luksusowy, elegancki Hotel Warswa Marriott do którego Nowożeńcy mogą zaprosić swoich gości na wytworne przyjęcie weselne. Miejsce w którym położony jest hotel daje wielkie możliwości stworzenia i organizacji tego najpiękniejszego i  jedynego w życiu dnia.  Chcemy aby wszyscy zebrani goście wspominali go razem z nami i zapamietali te chwile jak najdłużej.

 

Wykwalifikowana i specjalnie przygotowana do tego obsługa hotelowa służyć będzie Państwu pomocą podczas wybierania najodpowiedniejszego pakietu weselnego oraz towarzyszyć będzie Wam podczas całej uroczystości. W zależności od ilości zaproszonych gości oddajemy do dyspozycji jedną z  dwóch sal: Sala Balowa na 400 osób i Sala Bałtyk dla 50 - 200 osób. Ustrojeniem sali na życzenie zajmą się organizatorzy takich imprez.

 

Spośród przygotowanych przez szefa kuchni menu mogą Państwo wybrać to które najbardziej odpowiada lub stwożyć własne i indywidualne dania. Jako prezent Nowożeńcy otrzymają tort weselny, chlebek i kieliszek wina na przywitanie. Obsługa hotelowa zadba o wygodę i komfort waszych gości. Nowo upieczeni małżonkowie spędzą swoją pierwszą noc poślubną w apartanencie Chopina. Goście weselni którzy będą chcieli spędzić z nami jeszcze więcej czasu mogą liczyć na specjalne ceny pokoi.

 

 
 

 

Cennik

Warsaw Marriott Hotel - cennik

  • Cena za 1 osobę250.00
  • Cena za wynajęcie lokalu0.00
  • Zaliczka1000.00

Lokalizacja