Hotel Sheraton

Hotel Sheraton

3.1 Ocena 8 użytkowników
Adres:
ul. B. Prusa 2
00-493 Warszawa, mazowieckie
Liczba gości: 400
Liczba noclegów: brak danych
Telefon: (22) 450 61 00
Strona www: http://www.sheraton.pl/

 

 

Organizacja przyjęcia weselnego to ogromne  przedsięwzięcie pochłaniające Wasz  cenny czas, ale wystarczy powieżyć przygotowanie tej uroczystości fachowcom którzy zadbają o każdy najmniejszy szczegół. Profesjonalny zespół organizatorów Hotelu Sheraton zadba o dekorację kwiatową  sali a także o oprawę muzyczną. Nowożeńcy do kościoła mogą pojechać wynajętą limuzyną.

 

Wraz z Nowożeńcami nasi cukiernicy przygotują jedyny i niepowterzalny tort weselny, który stanie się prezentem ślubnym od zarządu hotelu. Pobyt u nas nie musi się skończyć się wraz z zakończeniem przyjecia lecz może trwać on znacznie dłużej. W apartamencie  Młodzi mogą spędzić noc poślubną , a rano śniadanie zostanie podane Państwu do łóżka.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Ślub to szczególnie radosne wydarzenie w życiu każdego człowieka, aczkolwiek związane z nim przygotowania są stresujące i niezwykle czasochłonne.

Nasz fachowy zespół z przyjemnością zorganizuje wspaniałe przyjęcie weselne, które na długie lata pozostanie w pamięci biesiadników. Pracownicy hotelu udzielą wielu cennych wskazówek dotyczących skomponowania odpowiedniego menu. Uwzględniając oczywiście specjalne preferencje młodej pary oraz życzenia gości. Wyobraźnia oraz kunszt naszych cukierników są godne podziwu. Przygotowany, zgodnie ze wskazówkami młodej pary, tort weselny, będzie z pewnością niepowtarzalny. Z przyjemnością dodamy go w prezencie do oferowanego przez nas pakietu weselnego.

Hotel Sheraton Warsaw słynie także z eleganckich, niezwykle barwnych kompozycji kwiatowych. Nasze kwiaciarki udekorują salę balową i stoły weselne pięknymi dekoracjami z kwiatów, tak aby nadać wnętrzom niepowtarzalny klimat i charakter.

Proponujemy także zorganizowanie zespołu muzycznego oraz limuzyny. Dzięki temu, państwo młodzi będą mogli wykorzystać cenny czas na inne ważne zadania, związane z organizacją wesela. Jeśli obdarzycie nas zaufaniem zadbamy o każdy, najdrobniejszy szczegół dotyczący organizacji przyjęcia. Dołożymy wszelkich starań, aby ten szczególny dzień był jednym z najpiękniejszych w Waszym życiu.

Hotel Sheraton zadbał o to, aby młoda para poczuła się w dniu ślubu naprawdę wyjątkowo. Nowożeńcy mogą wynająć luksusowy apartament, w którym rano pyszne śniadanie zostanie podane im przez kamerdynera.

Nie zapomnieliśmy także o rodzicach i gościach pary młodej. Przygotowaliśmy z myślą o nich specjalne ceny noclegów, w zależności od standardu pokoju.

Z wielką przyjemnością zorganizujemy wesele Waszych marzeń w hotelu Sheraton.

Cennik

Cennik usług nie został jeszcze ustalony.
  • Skontaktuj się z właścicielem, w celu uzyskania dodatkowych informacji
  • Przejdź do strony domowej lokalu

Lokalizacja