Hotel Bohema

Hotel Bohema

2.8 Ocena 66 użytkowników
Adres:
ul. Konarskiego 9
85-066 Bydgoszcz, kujawsko-pomorskie
Liczba gości: 170
Liczba noclegów: brak danych
Telefon: (52) 560 06 02
Strona www: http://www.hotelbohema.pl/
 
 
 
Hotel Bohema wyszedł na przeciw wszelkim oczekiwaniom i wymaganiom swoich przyszłych klientów tworząc niezwykle bogatę i zróżnicowaną ofertę. Każda Młoda Para  odnajdzie w niej coś dla siebie na przygotowanie się do tego wyjątkowego momentu w życiu jakim jest - wesele.  Oferta tego  hotelu nie ogranicza się tylko do kompleksowej organizacji przyjęcia lecz proponuje szereg dodatkowych atrakcji w czasie uroczystości ale także tuż przed nimi.
 
 
 
 
A wy ofercie ślubnej dla Nowożeńców oprócz bajkowo urządzonego wesela moc rozrywek. Po hucznej zabawie zapraszamy Państwa Młodych na noc poślubną do wybranego apartamentu z szampanem, truskawkami i śniadaniem do łóżka. Ciekawą propozycja jest pobyt w Spa zarezerwowany wyłącznie dla Nowożeńców na specjalne życzenie lub  w prezencie do świadków.  Weekend miodowy w pokoju z różaną dekoracją to kolejna propozycja spędzenia wyjątkowych chwil w hotelu .
 
 
Dla klientów którzy chcą poczuć się naprawdę wyjątkowo i zapamiętać ten dzień jak najmilej zachęcamy do skorzystania z naszej luksusowej limuzyny.
 

Cennik

Cennik usług nie został jeszcze ustalony.
  • Skontaktuj się z właścicielem, w celu uzyskania dodatkowych informacji
  • Przejdź do strony domowej lokalu

Lokalizacja