Radisson Blu Hotel *****, dom_weselny, lokal, dwór, hotel, wesele, Kraków, ślub, małopolskie, sala weselna, organizacja imprez, chrzciny, komunie, przyjecie weselne, www.miejsce-na-wesele.pl, sala na wesele

Radisson Blu Hotel Radisson Blu Hotel


Radisson Blu Hotel

Adres:
ul. Straszewskiego 17
31-101 Kraków
małopolskie
Liczba gości: 150
Liczba noclegów: brak danych
Telefon:(12) 618 88 88
Strona www: http://www.krakow.radissonsas.com

u u u u u
3.25 Ocena 57 użytkowników
Ślub, wesele i wszystko to co jest z tym związane pochłania bardzo dużo naszego czasu. Chcemy aby było ono idealne,  takie o którym śnimy od najmłodszych lat. W ofercie Radisson Blu Hotel znajdziemy całościowe, kompleksowe i przede wszystkim profesjonale przygotowanie przyjęcia. Oddając w ręce hotelowych profesjonalistów stworzenie całej oprawy uroczystości będziemy pewni iż wszystko będzie dopięte na ostatni guzik.
 
Eleganckie, stylowe i luksusowe wnętrza hotelu stwarzają niepowtarzalne wrażenie i uczucie że miejsce to jest doskonałe.  Hotel oferuje konsultanta, który będzie do Państwa dyspozycji w kwestiach fotografa, okiestry - muzyki, itp.  Oferta obejmuje także wykwintne menu, napoje bez ograniczeń, tort weselny, wizytówki z nazwiskami gości, dekoracja sali, pokój dla nowożeńców i śniadanie do łóżka, zniżki na pokoje i parking dla pozostałych gości weselnych.
 
 
O wszystkich zaproszonych  dbać będzie profesjonalna i miła obsługa.
Lokalizacja
Cennik
opinieOpinie o lokalu terminRezerwuj termin
Cennik usług nie został jeszcze ustalony.
  • Skontaktuj się z właścicielem, w celu uzyskania dodatkowych informacji
  • Przejdź do strony domowej lokalu