Hotel Pałac Czarny Las  ****, dom_weselny, lokal, dwór, hotel, wesele, Częstochowa, ślub, śląskie, sala weselna, organizacja imprez, chrzciny, komunie, przyjecie weselne, www.miejsce-na-wesele.pl, sala na wesele

Hotel Pałac Czarny Las Hotel Pałac Czarny Las Hotel Pałac Czarny Las Hotel Pałac Czarny Las Hotel Pałac Czarny Las


Hotel Pałac Czarny Las

Adres:
ul. Czarny Las 8, Woźniki
42-289 Częstochowa
śląskie
Liczba gości: 90
Liczba noclegów: brak danych
Telefon:34 357 30 78
Strona www: http://www.czarnylas.pl

u u u u u u
4 Ocena 88 użytkowników

Hotel Pałac Czarny Las to miejsce jakby z innych czasów. Stylowe a zarazem eleganckie wnętrza wprawiają gości w zachwyt. Hotel udostępnia swoim gościom restaurację, taras widokowy,winiarnię. W hotelu można zorganizować przyjęcie weselne dla 90 osób.  Koszt przygotowania takiego wesela waha się w granicach od 260 do 340zł od osoby.

 

W menu przyjęcia weselnego znają Państwo pyszną kuchnię staropolską przygotowaną specjalnie pod Państwa gusta. Wyśmienite ciasta i desery przygotowane przez najlepszych cukierników. A to wszystko podane w eleganckiej zasawie w pięknie przybranej sali.

 

Aby zachować w pamięci na dłużej tą wspaniałą chwilę nowożeńcy mogą zrobić sobie sesję fotograficzną w parku przy hotelu.  Goście weselni po hucznym weselu mogą odpocząć w przygotowanych pokojach. Nowożeńców zapraszamy do apartamentu z winem musującym na pierwsza noc poślubną a następnie na śniadanie do łóżka.

 

Lokalizacja
Cennik
opinieOpinie o lokalu terminRezerwuj termin

Hotel Pałac Czarny Las - cennik

  • Cena za 1 osobę260.00
  • Cena za wynajęcie lokalu0.00
  • Zaliczka0.00