Centrum Kongresów i Rekreacji Orle Gniazdo, dom_weselny, lokal, dwór, hotel, wesele, Szczyrk, ślub, śląskie, sala weselna, organizacja imprez, chrzciny, komunie, przyjecie weselne, www.miejsce-na-wesele.pl, sala na wesele

Centrum Kongresów i Rekreacji Orle Gniazdo Centrum Kongresów i Rekreacji Orle Gniazdo Centrum Kongresów i Rekreacji Orle Gniazdo Centrum Kongresów i Rekreacji Orle Gniazdo Centrum Kongresów i Rekreacji Orle Gniazdo Centrum Kongresów i Rekreacji Orle Gniazdo Centrum Kongresów i Rekreacji Orle Gniazdo Centrum Kongresów i Rekreacji Orle Gniazdo Centrum Kongresów i Rekreacji Orle Gniazdo Centrum Kongresów i Rekreacji Orle Gniazdo Centrum Kongresów i Rekreacji Orle Gniazdo


Centrum Kongresów i Rekreacji Orle Gniazdo

Adres:
ul. Wrzosowa 28 A
43-370 Szczyrk
śląskie
Liczba gości: 500
Liczba noclegów: brak danych
Telefon:33 819 73 00
Strona www: http://www.orle-gniazdo.pl/

u u u u
3.2 Ocena 83 użytkowników
Centrum Kongresów i Rekreacji Orle Gniazdo to pięknie usytuowane miejsce w otoczeniu beskidzkiej  natury, gór i lasów. Bajkowa sceneria na wymarzone przyjęcie weselne. Swoim klimatem i otoczeniem przyciąga wielu gości.
 
Wesela przygotowywane są na ostatni guzik i dokładnie tak jak życzą sobie tego Państwo Młodzi. Do wyboru mamy jedno lub dwudniowe przyjęcie nawet dla 500 gości. Lokal proponuje także swój catering oraz kompleksową obsługę.
 
 
Nowożeńcy spędzą noc w apartamencie w którym czekać będzie na nich szampan od lokalu z najlepszymi życzeniami . Dla rodziców Młodych zarezerwowany jest także pokój w którym mogą odpocząć.
Lokalizacja
Cennik
opinieOpinie o lokalu terminRezerwuj termin
Cennik usług nie został jeszcze ustalony.
  • Skontaktuj się z właścicielem, w celu uzyskania dodatkowych informacji
  • Przejdź do strony domowej lokalu